Jump to content
IGNORED

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

Turboprop. Navodno Q400 mada se pominjao i ATR 72-600.Edit: ali koja nevera, AS će imati IFE/PTV na kratkim i regionalnim linijama. Da mi je prošle godine neko ovo rekao, ponudio bih mu valijum. Bez obzira što će cena, vreme poletanja i layover ostati glavni faktori pri kupovini, AS će imati najbogatiji in-flight proizvod u regionu i time će sigurno privući jedan deo putnika.
Verovatnije, ili mozda neki CRJ...A mogu i novijim propelercima [ATR/DH-8 i sl]
Kontam da se za Podgoricu, Tivat i Banjaluku isplate turboprop ali :(Doduše, moje iskustvo je jedino vezano za postojeće atr-ove, valjda su novi i bolji... Za nas putnike.
Link to comment
Kontam da se za Podgoricu, Tivat i Banjaluku isplate turboprop ali :(Doduše, moje iskustvo je jedino vezano za postojeće atr-ove, valjda su novi i bolji... Za nas putnike.
Jesu, noviji su bolji, a pogotovo DH8-Q400 je dosta tih za propelerca [Q kao Quiet].
Link to comment
zar nismo za te erbasove uplatili avans od € 23 mln?koliki je dug država preuzela? € 170 mln?koliko je srbija dobila za 49%?
Srbija nije dobila ništa u kešu, Etihad će uložiti novac kroz lizing novih aviona, unapređenje BEG Terminala 1 i naravno unutarkompanijske investicije (obuka, preobuka, marketing, ketering, logistika...)Država preuzima kompletan dug, nešto ide na otpis (tamo gde su poverioci u državnom vlasništvu) a nešto na otplatu i to je to. Plus socijalni program za oko 500 prekobrojnih.
Link to comment
što ga više gledam, meni je sve boljiali od fonta plačem
nene, meni je odlichan i na prvo gledanje, malo mozda neochekivano istochnjachki (no sad, njihove ovce i tako to :P), ali mi izaziva neku (vizuelnu) nelagodnost, koju ne znam ni da li da se trudim da razmatram :lolol:
Link to comment

Eo i ja malo da revidiram, logo mi je lepsi nego isprva, ali mi je malo cudan izbor dve plave boje, pri cemu ta razlika nije bas vidljiva na prvi pogled.

Link to comment

orjentalan je, ali lep.a lici i na "zastavice" u našim srednjovekovnim knjigama, to su oni ukrasi iznad naslova, na pocetku stranice.

Edited by Tihajeza
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...