Jump to content
IGNORED

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

Ako misliš na ove što treba da odu kao višak, mislim da je ugovorom predvidjeno da država napravi socijalni program i isplati otpremnine od 300 evra po godini staža. Ako misliš na podelu nekih akcija zaposlenima koji su ranije napustili Jat, to za sada ne figuriše kao opcija.

Link to comment

Možda će se danas pojaviti neka informacija u vezi akcija. Presica počinje u 11h, TangoSix će izveštavati uživo.Neće biti osnovana nova firma već se menja ime/brend stare. Air Serbia biće vlasnik svih Jatovih ugovora, sporazuma, slotova itd.Etihad će investirati u BEG Terminal 1 koji će biti korišćen i brendiran od strane Air Serbia.Zimski red letenja predviđa dva "špica" na BEG - ujutro i oko ponoći - što bi trebalo da donekle utiče i na razvoj komunikacija između aerodroma i grada.

Edited by beowl
Link to comment

Osvežavajte, svako malo padne pa ponovo proradi. Mada sad već ima više od pola sata kako nije ništa novo dodao, verovatno sluša nečije izlaganje.Predviđam građanski rat niskog intenziteta kada bude objavljen nov livery. Biće hejteri protiv lovera, na krv i nož.

Link to comment
Ako misliš na ove što treba da odu kao višak, mislim da je ugovorom predvidjeno da država napravi socijalni program i isplati otpremnine od 300 evra po godini staža. Ako misliš na podelu nekih akcija zaposlenima koji su ranije napustili Jat, to za sada ne figuriše kao opcija.
Jutros sam slušao nekog dugogodišnjeg člana upravnog odbora JATa. Rekao je kako je JAT uništen onog trenutka kada je nekome palo na pamet da razdvoji Ketering, Tehniku i Hotele iz firme, tako da mi ne deluje kao previše kredibilan sagovornik, ali je kazao da trenutno jat ima 100 zaposlenih na 1 avion i da je to neodrživo.Razumeo sam da JAT planira da poveća broj letova. Šta misliš, koliko je onda realno potrebno smanjiti broj zaposlenih? Edited by pacey defender
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...