Jump to content
IGNORED

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

Zbog daljeg povezivanja (JetBlue?).

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Слабо их има на Средњем Западу. 

Link to comment

Слабо их има на Средњем Западу. 

 

Da, ali nijedna od 'Big 3' avio kompanije nece da se poveze sa njima - mozda donekle AA, jer su Etihad partner. A i to je opet JFK.

 

EWR je United teren - ali oni su u joint venture sa Lufthansom za prekoatlantski saobracaj - nema sanse da se Air Serbia uglavi tu.

Link to comment

Мени и даље није јасан Кенеди...да ли су то ови наши мученици тражили или има ј дато...најгори могући аеродром...

 

Pa koji drugi? Nece valjda EWR koji je jos gora rupa od JFKa, a i u pripizdini je. LGA je samo za domace letove.

Link to comment

JFK jeste zesce sranje od aerodroma, ali ipak naspram EWR je dosta bliže Njuci, iako je saobracaj ocajan. LGA ima longhaul, ali to je već Deltin domen tamo, a i u sred je Queensa. Iako je u fazi raspadanja, meni ipak najbrze mesto fo samog grada.

Link to comment

Inače, vi što kukate na Teslu, to je milina u poredjenju sa većinom USA aerodroma, osim novog LAX terminala Tom Bradley (a i to će biti ok samo dok je sveže).

Link to comment

LGA nema longhaul. Ne postoji carina tamo, da slucajno ne bi pravila konkurenciju JFKu.

Ima par medjunarodnih letova (toronto, karibi), ali je US carina s druge strane duge.

Link to comment

Meni je LGA sa tako spuštenim plafonom delovao kao malo bolja šupa. Letela sam za Toronto i zbog nevremena u Kanadi smo odsedeli skoro 4 sata na tom aerodromu, muka živa. Sa JFKom nemam nekih problema, uvek mi je bilo zgodno što postoji veza sa metroom pa se klackanjem može doći do civilizacije za malo para kome treba, a takodje je i taksijem/busem bio bliži od EWRa.

Link to comment

Ekonomsku, i to u jednom pravcu, ne povratnu.

 

Zavisno od datuma, verovatno bi bilo jeftinije uzeti povratnu kartu i ne iskoristiti povratak.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...