Jump to content
IGNORED

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

Цео Мидвест гравитира ка Чикагу. То о Југу као неком озбиљној дестинацији за летове је спрдња. Као и Њујорк.

 

Pa ne kazem da Air Serbia treba da ima direktne letove iz Beograda za gradove na Jugu ili Zapadnoj Obali, ali mora da uspostavi partnerstvo sa nekime ko ce da prevozi ljude od Chicaga ili NY do nekih drugih mesta.

Link to comment

Pa ne kazem da Air Serbia treba da ima direktne letove iz Beograda za gradove na Jugu ili Zapadnoj Obali, ali mora da uspostavi partnerstvo sa nekime ko ce da prevozi ljude od Chicaga ili NY do nekih drugih mesta.

Ту се потпуно слажемо. Мени из Ајове ЏФК је преседање у Чикагу што је мучно.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • 4 weeks later...

Građanka Marija :lolol:

 

Prve tri karte Er Srbije za let na liniji Beograd-Njujork kupili su ambasador SAD u Beogradu Kajl Skat, premijer Aleksandar Vučić i građanka Marija Gaćeša.

Link to comment

gradjanka, premijer i ambasador su uzeli karte po promotivnoj ceni od po 300nesto e

A ako dobro cuh u prolazu na dnevniku te cene su aktuelne jos par dana ... medjutim na airserbia sajtu nema nista ispod 500-600 u jednom smeru

what's the catch? 

Link to comment

gradjanka, premijer i ambasador su uzeli karte po promotivnoj ceni od po 300nesto e

A ako dobro cuh u prolazu na dnevniku te cene su aktuelne jos par dana ... medjutim na airserbia sajtu nema nista ispod 500-600 u jednom smeru

what's the catch? 

 

Ima nekih datuma van letnje sezone za 399EUR [koliko je promo cena na JU sajtu].

 

AHofJLz.png

Link to comment

Zavisi koje datume gledaš. Evo npr. kombinacija 11./21. jul ima za 650 evra povratna.

 

Još će se te cene uskladjivati u sistemu u narednim danima, a možda se na kratko pojavi i neki error fare, ko zna...

Link to comment

oh, ispricavam se meni treba NY -BG - NY a te su karte dosta skuplje, ne nadjoh ispod 1000 e

u drugom smeru BG- NY- BG ima i ta 300 nesto povratna u avgustu. :wacko:

 

ne razumem kako i zasto su uvek skuplje povratne karte iz usa za evropu nego iz evrope povratna do usa?

 

sestra mi kuka na tu temu vec godinama 

Link to comment

oh, ispricavam se meni treba NY -BG - NY a te su karte dosta skuplje, ne nadjoh ispod 1000 e

u drugom smeru BG- NY- BG ima i ta 300 nesto povratna u avgustu. :wacko:

 

ne razumem kako i zasto su uvek skuplje povratne karte iz usa za evropu nego iz evrope povratna do usa?

 

sestra mi kuka na tu temu vec godinama 

 

Ponuda i potraznja, i konkurencija [i manjak iste, pogotovo za Beograd].

 

Npr. Norwegian leti iz/do Skandinavije za NYC, LAX i SFO i sve kompanije na tim rutama su spustili drasticno cene [bude ispod 300EUR povratna karta u oba smera].

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam da li je bolje ovde ili na topicu Vlade da pitam, ali vidim da su opet nagazili Rovcanina iz Uprave letenja, a gotovo da sam mogao da se zakunem da su ga smenili jos pre nove godine zbog seksualnog uznemiravanja.

Link to comment

gradjanka, premijer i ambasador su uzeli karte po promotivnoj ceni od po 300nesto e

A ako dobro cuh u prolazu na dnevniku te cene su aktuelne jos par dana ... medjutim na airserbia sajtu nema nista ispod 500-600 u jednom smeru

what's the catch? 

 

 

povratni let mora da se desi 23. jun - 23. jul

Link to comment
  • 2 weeks later...

1 jaka kandidatura za predizbornu laž godine.

 

Takodje, ako Pulitzer ima neku kategoriju za prenošenje materijalnih neistina bez ikakve provere (koja zahteva dva klika mišem), novinar Vremena je siguran dobitnik.

 

Srbija, zemlja nas i njih u kojoj je sve dozvoljeno i poželjno kako bi naši smenili njihove.

Edited by beowl
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...