Jump to content

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

Nisam siguran kako se tačno fakturišu ovaj putnički servis i taksa, moguće je da to naplaćuju jer bi u suprotnom oprost u aktuelnoj godini trebalo da bude značajno veći od dve milijarde.

Link to comment

Idi na belex.rs, pa ukucaj AERO u pretragu HoV, pa kad ti se otvori aerodrom imaš tab 'Vesti' (mislim da je poslednji sleva na desno). Kada njega otvoriš, prva vest ima link ka finansijskim izveštajima za 9 meseci (svi bilansi plus napomene u jednom fajlu).

Edited by beowl
Link to comment

Pa mozda je ovde nesto utovario, takve firme rade za svakoga a ne samo za maticnu drzavu.

 

A ne mora biti ni vojna oprema, a i da jeste big deal ???? ako ne prodamo Saudima mi prodace neko drugi, mali igraci nemaju luksuz morala (koji je u tim stvarima uglavnom lazan) a mi ionako nemamo specijalnu ponudu koju ne mogu kupiti na drugom mestu.

 

Plus mi nesto ne padaju na pamet nasi vojni dilovi sa KSA inace.

 

TT via LG G3

Link to comment

RSB7652

 

Beloruski je, Ruby Star, kargo prevoznik, ne piše destinacija, negde južno svakako, više liči na Egipat

Nestade malo južnije od Krita, ko da ga nije ni bilo... Koja je to fora, klik na uklj/isklj transpondera i ćao?

Link to comment

Plus mi nesto ne padaju na pamet nasi vojni dilovi sa KSA inace.

 

Ne snabdevamo mi njihovu vojsku sigurno, zato mi se i čini da je ovo neka humanitarna pošiljka za Siriju. A možda smo kupcu u Džedi prodali domaći ajvar, da ne grešim dušu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...