Jump to content
IGNORED

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja sam po pisti kovinskog aerodroma vozio auto barem 30 puta, kada idem iz Bele Crkve za Beograd, pa me mrzi da prolazim kroz sam Kovin. Uđe se neposredno posle spajanja sa putem koji ide iz Deliblata, izađe se oko kilometar iza izlaska iz Kovina prema Bavaništu. Ima nešto rupa po asfaltu i deo pred sam izlazak na put je jako zajeban za gume i amortizere (tj. može se desiti da ostanete bez jednog, drugog ili oba), ali je zabavno jer može da se nagari 200 po pisti bez ikakvog rizika, osim izletanja sa same piste (nema saobraćaja, nema pešaka, nema pandura, nema znakova...).

 

 

koliko si pobio poljskih miseva tom prilikom?

Link to comment

Nijednog, nadam se. Nisam video da mi bilo šta pretrčava put, nisam osetio nikakvo neobično truckanje (osim onog koje je posledica pukotina u asfaltu), niti sam imao bilo kakve ostatke na gumama na kraju vožnje.  Nisam viđao ni ostatke bilo kakvih pregaženih životinja, a prolazim tuda samo danju.

 

Jedina životinja koju znam da sam ubio kolima je bio jedan vrabac u Vršcu, koji se nije dovoljno brzo podigao ispred auta. Ja sam ga udario, a mučenik se zaglavio u masku od hladnjaka, pa sam ga tako vozio do Bele Crkve. Tamo ga je pronašla ženina bratanica, koja je posle plakala ceo dan za njim, mislim i da ga je i sahranila u dvorištu.

Link to comment

moguce da je zbog toga sto sam tamo uvek prolazio u sumrak, tek izmedju tih raznih kukuruza sa svih strana piste ko sumanuti pretrcavaju poljski misevi. ne toliko da ne mozes da ih eskiviras ali svejedno, dojam je jak!

Link to comment
  • 3 weeks later...

Vučić je danas na B92 rekao da će Air Serbia iduće godine leteti za New York 5 puta nedeljno.... Jel bilo do sada tako 'eksplicitne' priče?

Usput se dodatno hvalio tim brojem kako to niko drugi nema u regionu, čak ni Atina ni Grčka.

Link to comment

Vučić je danas na B92 rekao da će Air Serbia iduće godine leteti za New York 5 puta nedeljno.... Jel bilo do sada tako 'eksplicitne' priče?

Usput se dodatno hvalio tim brojem kako to niko drugi nema u regionu, čak ni Atina ni Grčka.

 

:lol:

 

Za Atinu Delta leti iz JFK, a Air Canada i Air Transat iz Montreala i Toronta, plus je Olympic pre nego što je bankrotirao leteo ka svim tim destinacijama (a verovatno još negde ka Sev. Americi). AS ako bude letela biće taj let za Njujork, i ništa više, pritom neće niko drugi leteti osim AS.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...