Jump to content

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

samo treba shvatiti stav na vreme i neće biti problema

 

 

Sve vreme se priča o Argusu, a niko ne pominje agenciju 1A koja je na vreme shvatila stav državnih organa i potpisala ugovor sa Er Srbijom - istakao je Seničić.

Link to comment

kako komentarišemo državno nasilje u korist nacionalnogTM avio prevoznika?

 

Tačno tako kako si ga opisao.

 

S tim da to ne mogu da rade sa evropskim prevoznicima pa oštre rogove na turskim i egipatskim (koji, ruku na srce, takođe nisu cvećke kada treba prevoziti njihove turiste u druge zemlje).

Link to comment

kako komentarišemo državno nasilje u korist nacionalnogTM avio prevoznika?

 

Ko neće sa najboljima i treba da crkne!

 

 

Ovo je prvi put da je Er Srbija nominovana za priznanje „Najbolje iz Srbije“ i veoma smo počastvovani što smo osvojili nagradu.-

 

Pobednici su dobili pravo da logo „Najbolje iz Srbije“ koriste kao znak kvaliteta na svojim proizvodima, kao i u promotivnim i marketinškim materijalima.

 

 

Link to comment

na stranu sto se u njihovu korist vrsi nasilje, takodje su i prljavi prevaranti. karta za Bukurest, koja redovno kosta oko 16k dinara, sa popustom kosta 22k dinara.

 

nabijem ih sve na kurac, nikad vise sa njima, vozom sam isao radije i klackao se 12 sati. mrs!

Link to comment

do kraja zivota, a nemam nameru skoro to da obavim (da mrem), zvacu ga JAT. iz cistog inata prema PPVu, sada PVu, a sutra koznastaicega Pu i svoj toj sviti oko njega, prezasicenoj od 5.oktobarskih podguznih muva.

Edited by foto
Link to comment

do kraja zivota, a nemam nameru skoro to da obavim (da mrem), zvacu ga JAT. iz cistog inata prema PPVu, sada PVu, a sutra koznastaicega Pu i svoj toj sviti oko njega, prezasicenoj od 5.oktobarskih podguznih muva.

Nema šanse da prelomim preko jezika ništa drugo do JAT,a lomim više puta dnevno...ne mogu...a i neće mi se.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kupovao kartu za treću osobu telefonom i sastaviše oni meni kartu i cenu i ja rekoh "OK". I onda su mi preko svega toga naplatili još i "taksu za izdavanje karte" u visini od 15 evritja. What the fuck is that? U krajnjem slučaju, zašto izdavanje karte nije uključeno u cenu karte? Samo da bi karta zazvučala što jeftinije?

Link to comment

Isto mi se desilo u poslovnici Jata na N.Beogradu. Otišla tamo da je kupim, rekli mi "Znate, bolje da se vratite kući i kupite onlajn, mi naplaćujemo 15e za izdavanje karte".

Razumem da se turistička agencija ugradi u cenu karte, ali ovo služi da odbije slučajne prolaznike pored poslovnice od kupovine, da ne smaraju zaposlene u poslovnici. Imaju oni pametnija posla od prodaje karte.

Link to comment

Ali to je call centar kojem i jesu glavna delatnost rezervacije i karte.

Što je najbolje, ako kupuješ kartu za maloletnu osobu, ne možeš je rezervisati online. Čim u sait uneseš 0 odraslih, dobiješ "piss off!" kao odgovor.

Link to comment

Zar vam i nije lakse i brze da kupite online? (Nije da smatram da treba da naplate "uslugu izdavanja karte")

Ja preko Call centra samo uzimam kartu preko milja, jer jedino tako moze, i svaki put pitam kada ce da unaprede taj sistem :D (zanimljivo je da za ovu uslugu ne naplacuju dodatnih 1500din). Inace su iz mog iskustva vrlo ljubazni na telefonu.

 

 

na jucerasnjem letu za frankfurt AS letela sa aeroletovim boingom 737-300.

 

nije bas neki ugodjaj kada sednes u to nakon A319, udobnost je recimo slicna (malo veci legroom ima 319 ali nista bitno za nas midzete) ali je najgora buka, mislim da bi poludeo da ovim letim 6 sati za abu dabi.

 

svejedno neprijatno sam se iznenadio, ne znam da li je to praksa regulare ili im je ispao neki airbus zbog kvara.

Meni vec dvaput upao Aerolet do FRA, bas je nja posle A319, definitivno je dosta bucniji i u prvom redu u ekonomskoj klasi kao da ima manje mesta

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...