Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

Jesi to uzeo i sedamnesticu ili si od one desetke digao ruke?Ja pukao silne novce za sedamnesticu pa mi malko kasnije naleti desetka za dzabe. Samo joj hard otisao. Stavio sam mu novi hard i narucio neku duplu bateriju sa amazona pa bi sad trebao da bude ko bombona :)Cesce njega palim nego sedamnesticu.

Link to comment

Nisam ja razmatrao nikakve desetke, samo ovaj.Uzasan mi je ovaj Uindous, trebace mi vremena da se naviknem al ne svidja mi se uopste.

Link to comment

Nesto sam se ja istripovao. Maltene sam ubedjen da si ti pre par meseci pitao koliko realno vredi neki laptop od deset inca.Sto se tice te osmice moguce da ces imati muke da predjes na sedmicu. Pisao Roger Sanchez nesto o tome ranije .

Link to comment

Izgleda da je ono totalno praznjenje baterije stvarno ubrzalo njen kraj. Juce mi se pojavilo ovo dok je na punjacu (kad se skine sa punjaca poruka nestane)

consider replacing your battery
Posle sam ga jos jednom skroz ispraznio. Klin se klinom izbija.Treba da mi donesu ovih dana iz Engleske neku extended bateriju za njega pa ce valjda biti sve ok.
Link to comment

Moze i ovo da budehttp://support.microsoft.com/kb/2293330Ovo je neki compaq mini a oni su fabricki dolazili sa xp-om.Mada realno je ova baterija vrlo potrosena. Ako sve prodje dobro sa ovom novom (dupla :wub: ) ovu cu verovatno da koristim kad se na punjacu gleda tv u dvoristu preko njega. Ili bilo kakva visesatna zezancija.

Link to comment

Ma da. Sad računaj da ćeš dobiti na masi i dimenzijama kada nabaciš i tu extended ili travel bateriju.Na papiru ne izgleda mnogo ali... Doduše ja sam je koristio na 17" gde je sve veliko i teško.

Link to comment
Na papiru ne izgleda mnogo ali... Doduše ja sam je koristio na 17" gde je sve veliko i teško.
Ja od kad sam prešao na 13'', posao mi dobio novu dimenziju lakoće. :)
Link to comment

Na 17 '' mi obicna baterija drzi skoro 3 sata (prilicno nov)Ovaj netbuk je desetka i ne verujem da ce se znacajno osetiti razlika u tezini. Mislim da mu je sa obicnom baterijom tezina oko kilo.Malo mi je glupo sto bateriju izgleda nisu produzili ka nazad nego ka dole pa samim tim ne moze da stoji potpuno ravno sa njom. Mada sa druge strane i na obicnoj tastaturi uvek dignem stendere pa to i ne mora da bude tako lose.

Link to comment
Ja od kad sam prešao na 13'', posao mi dobio novu dimenziju lakoće. :)
Meni to malo. :(Aj u firmi docking, monitor pa OK, ali ima dosta aktivnosti van kancelarije gde treba veći disp.A lepo bi bilo nositi tako nešto.
Link to comment

To sam odlucio da uzmem i pre nego sto je ova krenula da me savetuje. Malo me brine jako niska cena na amazonu (13 funti)Ako eksperiment uspe uzecu jednog dana i za sedamnesticu tako jer su mnogo jeftinije nego kod nas.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...