Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

Aha, u kunama to je negdje oko 10 somova.... Štima, moj je došo nešto više od 8 :happy:Imat ću pitanja kad ga se usudiš otvorit... :wicked: Jel na PM ili da tu spamuem? Dosta su prozaična..Btw., točno sam, znao da ćeš kupit životinju od laptopa kad smo o tome pričali prošle godine! :dry:

Link to comment

Uh to je previse gamerski i ne ide u office. Ovo Radisino izgleda sasvim prihvatljivo.Mada, mozda sad i Qosmio izgleda drugacije, nisam duze vremena zalazio kod njih.

Link to comment

Ovo je 'gejmerski'. Qosmio je šminkeraj, a dal su riješili hlađenje za gejmanje u ovoj posljednjoj generaciji ne znam.Asus je strašno dobar proizvođač, meni na multimedijalcu, tanjem laptopu, nvidia i CPU rade paralelno bez throttlanja, eto terao sam negdje oko 10 min pa mi je dosadilo. a ne pravi ni neku buku.Ovaj je još bolji, deblji je i ima veće ventilatore. Ja ne gejmam baš, pa me boli kurac uglavnom za to (hence 10 min). Ali TN ledovi na ovima su boli glava, moj je ChiMei, najbolja slika iza IPS screena tako mi svega. Moj je doduše glossy, ovaj radišin je mat. Radišooo, jel tvoj Chi Mei (CMO)?

Link to comment

Ma to sam mislio pod gamerski, po izgledu, ono jarke boje, bljestava plastika, resetke na zvucnicima...Pogresan termin, ocigledno. :DIzgleda dzaba dozivas Radisu, ima on pametnija posla.

Link to comment

Ih, ja - kad bi bio zločest - mogao bi točno reć radiši gdje je na njegovoj zvjerci napravljen najbolniji kompromis glede grafperformansi, koji ga dijeli od beskompromisnosti :wicked:

Link to comment
Ih, ja - kad bi bio zločest - mogao bi točno reć radiši gdje je na njegovoj zvjerci napravljen najbolniji kompromis glede grafperformansi, koji ga dijeli od beskompromisnosti :wicked:
jbt, kako ne možeš podneti što srbin ima bolji laptop od tebe... :lol:
Link to comment

E, tek sam ga sad otpakovao... Pravim sistemski backup image, za ne daj bože...Koliko to traje, Rođo, ako znaš?Inače, ni ja se ne igram, pogotovo igre gde je grafička jako važna... Ovu mašinu sam uzeo iz dva razloga... Podržava 32 GB rama, što ću dodati za koji mesec i ima dva slota za diskove + mogućnost raida...Inače, tastatura je stvarno odlična, ni prineti mom službenom HPu na primer... Tih je, kao da ne radi...E sad, kako će se to ponašati, videću tek za koji dan, kad prebacim sve što treba da prebacim na njega... Očekujem da biti jako brzo, ali koliko u odnosu na moj stari Atlonx2, nemam uopšte predstavu...Inače, jako sam se dvoumio šta da uzmem, ovako nešto ili desktop u otprilike istom cenovnom rangu... Prevagnulo je da je meni uglavnom broj jezgara i thredova važan, a ne brzina, a da je mobilnost za bežanje od buke po stanu važnija od sirovih performansi... Tako da je odluka pala na laptop... E sad, ženu (da, Rene, nisam ja buržuj, žena je :D) nisam hteo da gnjavim za još 15-20K da uzmem odmah i SSD (jer je jedva i na ovo pristala), pa ću to kad dobijem platu...I tako, ako nekog još nešto zanima, tu sam celu noć verovatno...Inače, gde da pogledam da li je CMO?

Link to comment
jbt, kako ne možeš podneti što srbin ima bolji laptop od tebe... :lol:
P nisam mu ništa rekao, samo sam rekao da mogu.. -_- al vidiš da njemu to nije važno..radiša, u Intelovom drajveru, dolje, pa u system information, a onda se snađi...e ovo me zanima, koliko ti je uzaptio RAMa za hardware reserved, 90 MB?I jel ćeš ga instalirat od čistoga ili ostaviti ovo kaj imaš? Edited by Roger Sanchez
Link to comment
radiša, u Intelovom drajveru, dolje, pa u system information, a onda se snađi...e ovo me zanima, koliko ti je uzaptio RAMa za hardware reserved, 90 MB?I jel ćeš ga instalirat od čistoga ili ostaviti ovo kaj imaš?
CMO 1720...Hardver reserved 41MB...Ostaviću za sad W7HP, pa ću videti... Verovatno ću diću ultimate kad dodam SSD, mada, možda ostavim i ovaj isti... To ću još razmisliti...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...