Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

ne znam da li je pominjano, ima ozbiljnih indicija da ce od nove godine biti vracen full PDV na racunarsku opremu pa ko se nosi mislju da se obnavlja, mogao bi da uzme i ovo u obzir

Link to comment

@roger - ja imam stariji MBP sa baterijom koja se vadi. ne znam koliko je verovaii programcicima koji prate rad sistema, ovaj moj (istat pro) za bateriju kaze 198 cycles i health 66%. to mi zvci realno, nova je drzala 150-180, a sada moze cca 90-100min, sto valjda i nije tako lose

Edited by banecare1
Link to comment
ne znam da li je pominjano, ima ozbiljnih indicija da ce od nove godine biti vracen full PDV na racunarsku opremu pa ko se nosi mislju da se obnavlja, mogao bi da uzme i ovo u obzir
Ukratko, jebem im mater.
Link to comment
ne znam da li je pominjano, ima ozbiljnih indicija da ce od nove godine biti vracen full PDV na racunarsku opremu pa ko se nosi mislju da se obnavlja, mogao bi da uzme i ovo u obzir
Može li više o ovome?
Link to comment

Ja sam vec mesecima svestan da mi treba, ali sam nekako isplanirao da to bude tamo negde u februaru, a da u medjuvremenu koristim pare na neke druge, bitnije stvari. PU!Offtopic je ovo sve ionako, pa da priupitam: kako se to odnosi na drugu tehnichku robu, tipa televizori?

Link to comment
Ja sam vec mesecima svestan da mi treba, ali sam nekako isplanirao da to bude tamo negde u februaru, a da u medjuvremenu koristim pare na neke druge, bitnije stvari. PU!Offtopic je ovo sve ionako, pa da priupitam: kako se to odnosi na drugu tehnichku robu, tipa televizori?
Pa na televizore se valjda i sada plaća 18%. Znači, nikako se ne odnosi.
Link to comment
@roger - ja imam stariji MBP sa baterijom koja se vadi. ne znam koliko je verovaii programcicima koji prate rad sistema, ovaj moj (istat pro) za bateriju kaze 198 cycles i health 66%. to mi zvci realno, nova je drzala 150-180, a sada moze cca 90-100min, sto valjda i nije tako lose
posle godinu dana :)picture1gqn.pnga u zavisnosti od sta i kako se radi na njemu, moze da drzi do 3-4h kad je puna.
Link to comment
Ja sam vec mesecima svestan da mi treba
moj dekstop još malo pa puni 5 godina, mator je, ali ga skoro i ne koristim i već mesecima vrtim
while(1)
{
printf("Trebao bih kupiti novi komp!");
printf("A koji će mi...");
}

Link to comment

Uhvatili me pudravci. Retardi uvode 18% na računare, a meni će možda trebati neki šlapić samo za internet i eto Telekoma sa akcijom.Nude za oko 11.000 i dvogodišnji ugovor (slepci, bar da je godina <_<) netbukove lenovo s10e, asus1001ha i još neke. Ja se dvoumim između ova dva. Svesna sam ja da je to sve isto, ali eto, ako je neko već kupovao ove računare bilo bi lepo da kaže kako im služe, kako drži baterija i slično. E sad, ja ću se najverovatnije odlučiti za onaj koji ima veću bateriju jer mi je to bitno, ali nije loše čuti i kakvi su drugi utisci.Pošto sam već ovde. Da li neko zna da li Telekom ukoliko snižava cenu/povećava limit po istoj ceni automatski to primenjuje i na ugovorce ili su oni osuđeni na ono što je potpisano?

Link to comment

Da su izleteli sa ponudom u septembru, ne bih mnogo razmisljao i uzeo vec neki. Posto ti je jasno da su svi gotovo identichni shto se tiche performansi, mislim da je najbolja preporuka da nadjes gde su izlozeni i malo ih isprobash. Iako su svi limitirani u tom pogledu, ako ne greshim s10 je posebno jadan po pitanju velicine trackpada, odnosno ne kapiram kako to moze da bude upotrebljivo. Dakle, jedino sto bih za te mashine gledao su baterija, tastatura i trackpad (ekran, ako preferiras mat ili glossy). Mislim da je sve ostalo potpuno besmisleno za gubljenje zivaca, jer ni sa jednim neces opusteno moci da radish u nechem zahtevnijem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...