Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

MSI Wind kvalitetno šljaka, imam ga. mislim, dobar je za word, browsing, mejl i... i to je to...na njemu imam dosta problema sa zvukom, mislim da bi trebalo da napomenem, što otežava slušanje muzike, ju tjub klipova i gledanje filmova.

Edited by Alphons
Link to comment
MSI Wind kvalitetno šljaka, imam ga. mislim, dobar je za word, browsing, mejl i... i to je to...na njemu imam dosta problema sa zvukom, mislim da bi trebalo da napomenem, što otežava slušanje muzike, ju tjub klipova i gledanje filmova.
ovo sa zvukom me malo odbija, no hvala u svakom slucaju
Link to comment
jel ima neko preporuku za kvalitetan ljap top s malim ekranom do 12", a da je cena prihvatljiva do 300€?hvala
Uzmi lenovo ideapad s10, ako hoćeš net book... Ima, za tu klasu odličan ekran, sa zvukom nema problema, i skroz je OK...Ali, ja, kada si ovo postovao, nisam razumeo da hoćeš netbook, već pravi laptop, jesam li u pravu? Ako nisam, mogao sam ti ovo preporučiti još ranije... Sorry...Ima velike razlike između ove dve kategorije, ali za 300e nema laptopovaova, čisto da znaš...
Link to comment
da mislio sam na netbook, koliko sam gledao ovaj model lenovo-a je najbolja opcija
S10 je ok. Obrati pažnju prilikom kupovine, za slične pare se mogu uzeti dosta različiti modeli. Kada sam ja gledao, kod nas je najbolja kupovina bio beli, sa 6cell baterijom i BT.
Link to comment
Ima li nekih predloga do 500$ na USA trzistu? Prioritet mi je da nije preterano tezak posto ce mi sluziti za internet,muziku i filmove. Gledao sam nekoliko modela ali mi manje vise deluju isto.
daj pomozite dećku <_< a i meni treba isto :D s tim sto tezina nije bitna ...
Link to comment
daj pomozite dećku <_< a i meni treba isto :D s tim sto tezina nije bitna ...
Uzmi koji ti je lep na oko :)Do 500 usd je sve konfekcija - ista platforma, različit dizajn, i poneki usb port više ili manje. Isprobaj tastaturu, pusti neki hd film ako možeš, te poslušaj da nije previše glasan, pipni koliko se greje, i to je to.
Link to comment
Ako nekog zanima, trenutno MTS ima promociju - daju novi Asus 1005HA ili Lenovo S10 za 10k dinara, uz 3G modemče i 24meseca ugovora.Meni treba i 1 i 2, te ću razmotriti.
Dvojica kolega uzeli, jedan LENOVO, drugi ASUS. Konfiguracija je ista, samo sto LENOVO ima bluetooth, a ASUS nema, a sa druge strane baterija na ASUSU duze traje.Zadovoljni su obojica. Jedan proklinje kratku bateriju, drugi je kupio bluetooth adapter :) Edited by Milosh76
Link to comment
inspirion 1300 4 cell
e, braco & prijatelji: a jel se puni litijum jonska pre prve upotrebe ili jok? mislim sta da joj radim uopshte? nedobob da su dali neki naputak. tj mora da je ta informacija javno dobro, samo sto je ja ne znam ^_^aj davajte info, pa da palim :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...