Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

Trebalo bi da jesu, moj kolega Tajvanac™ je pazario Lenovo Tnešto za 20ak posto manje od regularne US cene, aka ~35% manje od cene u Srbiji. Ovo se naravno odnosi na skuplje modele, za jeftinije je razlika daleko manja.Svejedno, ja to ne bih radio, pre svega zbog garancije - čak i ako dobiješ neku worldwide. Mada je kineska tastatura ultragotivna :).
da, kapiram da je garancija najveci problem. hvala!
Link to comment
jel neko ima iskustva sa Toshiba laptopovima ?jurim laptop vec neko vreme, a trenutno je vodeca opcija Toshiba Satellite P300-1GP
Vrlo pozitivno. P200-14H, dvije godine, nijedan problem. Pristojna cijena, vrlo dobar kvalitet izrade, odlični uslovi garancije (bar na papiru, nije mi trebala). Sledeći će biti ili Thinkpad ili Toshiba.
Link to comment

Toshiba se žalila da nije zadovoljna kvalitetom izrade u poslednje vreme (jer se korisnici jelte žale da to nije onaj kvalitet koji je Toshiba imala pre n godina), te će zbog toga promeniti svog Kineza koji ih izrađuje. E sad, šta znači "poslednje vreme", nemam pojma. Imah i ja Sateljit Pro na centrino platformi pre n godina i bejah zadovoljan, ali da se na nečemu obaranje cena baziralo, sigurno jeste. U principu treba samo biti svestan da se imidž kvaliteta nekog brenda pravi skupljim modelima i da se na bazi tog imidža proda tušta i tma jefinijih proizvoda, tako da u nekom nižem cenovnom rangu ne treba očekivati čuda (koji god da je brend u pitanju).

Link to comment
jel neko ima iskustva sa Toshiba laptopovima ?jurim laptop vec neko vreme, a trenutno je vodeca opcija Toshiba Satellite P300-1GP
Ja sam bio prilično nezadovoljan sa 2-3 jeftine Toshibe koje sam isprobao (ne sećam se modela) pre oko 6 meseci, baš zbog izrade - tanka, flimpsy plastika, i nekako 'šljompave' tastature. U nižoj cenovnoj klasi su mi najbolje delovali Compaq/HP mašine iz 6xx0s/b serije - najviše u smislu kvaliteta izrade, ostalo je manje/više standardna konfekcija.Inače, ovo što Razz gore piše je 100% tačno - jako je teško definisati ponudu bilo kog proizvođača u nižoj klasi, sve se svodi na pojedinačne modele/serije. U višoj klasi koliko/toliko postoje pravila. Edited by kovik
Link to comment
Tacno je da kvalitet izrade novijih Toshiba nije narocito dobar HP deluje kvalitetnije ali je nevidjeno govno nemojte niposto da kupujete Cak je i taj naoko kvalitetniji oklop HPa diskutabilan sarke recimo brzo propadaju i bucnije su masine od Toshibe
Ne Kucam sa sljompave Toshibine tastature
Š'a bilo, uvredio sam ti mašinu? :DJa maltretiram Compaq 6720s već ~18 meseci. Kompjuter koštao ~400 eur, bez OS-a. Problema 0. Drugar kupio isti, u isto vreme, isti broj problema. Drugar br 2 kupio 6820, isti broj problema. The list goes on...
Link to comment
hoste, drugare, jel ti forumašiš s telefona lately? ili si samo odlučio da budeš aljkav pri formatiranju postova..
Bghost je u interpunkcijskom strajku Seti se nedavnih desavanja Zato je to tako
Link to comment

Čovek se uči dok je živ.Imam Intel Celeron laptop.Nije mi palo na pamet da proveravam s koje strane su mi rupe za pojedine priključke.Tako mi utično mesto za miš ispalo za levake. Jebiga! Inače, sve super šljaka.

Link to comment
Čovek se uči dok je živ.Imam Intel Celeron laptop.Nije mi palo na pamet da proveravam s koje strane su mi rupe za pojedine priključke.Tako mi utično mesto za miš ispalo za levake. Jebiga! Inače, sve super šljaka.
Hmmm, a od pozadi ?Uostalom, svi moderni spisatelji koriste bezжične mišonje :P
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...