Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

Kolko vidim ta je 10.8 :)

 

Meni bi bila frka da uzmem bateriju manje voltaze ali po svemu sudeci moze. Ne znam samo da li bi se osetilo u performansama. Znam da wifi mnogo sporije radi kada je lap u nekom stedljivom modu.

Edited by katamaran
Link to comment

Kolko vidim ta je 10.8 :)

 

Meni bi bila frka da uzmem bateriju manje voltaze ali po svemu sudeci moze. Ne znam samo da li bi se osetilo u performansama. Znam da wifi mnogo sporije radi kada je lap u nekom stedljivom modu.

Pa da. :huh:

Lik je pitao da li može umesto postojeće od 14...

Link to comment

Imate li neku preporuku za dobro snabdeven servis ili prodavca delova za laptop? Slomljena mi je šarka koja drži monitor (u pitanju je lenovo thinkpad r61i, ekran 14 inča u formatu 4:3).

Link to comment

Imate li neku preporuku za dobro snabdeven servis ili prodavca delova za laptop? Slomljena mi je šarka koja drži monitor (u pitanju je lenovo thinkpad r61i, ekran 14 inča u formatu 4:3).

PIN Computers je zastupnik za Lenovo, vidi sa njima... Imaju servise u BG i NS...

Link to comment
  • 4 weeks later...

Ima li neko savet/ideju gde mogu da kupim LCD za Toshiba Satellite c655?

Prso mi, servisi mi traže ~100eur za zamenu, a ja bi da ga đoram sam (i razliku u kešu upotrebim da dodam recimo još RAMa)...

Link to comment

Ima na ebay-u, oko 58 dolara (besplatna postarina).

 

Ako budes kupovao, najbolje proveri tacan part number, imaju ponekad varijacije u okviru istog modela laptopa (ne znam tacno za Toshibu, ali druge firme to znaju da rade).

Link to comment

Nikad se ne setim beja :isuse:

 

Misliš da ima šanse da ga ovi naši dunđeri isporuče u jednom komadu? Kapiram da je pakovanje anti-vandalsko, al' ne bih potcenjivao našu poštansku službu...

Link to comment

Neka preporuka za lap do 30k? Nisam gejmer (ako se ne racuna ostavljanje ociju i prstiju na svim serijalima FM), 4GBRAM, 500GB (to je valjda sad standard), neka solidna grafa i zvuk. Najvise mi treba za pustanje muzike po kojekakvim kaficima-klubovima-cumezima.

Link to comment

Raturi ekran i vidi da li je levo ili desno kačenje, što kaže indijana koji je tačan part broj pa prema tome naruči... a da li će u komadu stići....nisam baš siguran.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...