Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

Hvala ti puno. I meni je Lenovo bio poslednji na listi, medjutim ima dodatni HD 8GB mSATA SSD "za kesiranje podataka", pa ne znam koliko to moze da kompenzuje sporiji procesor u odnosu na preostala 2 modela.

Link to comment

E to već ne znam, to bi morao da ti kaže neko ko je imao iskustva u radu sa tako nečim. Mislim, Lenovo ima svojih prednosti sa tim tačskrinom, ali pretpostavljam da bi tu bilo potrebno neko navikavanje kako bi iskoristio sve mogućnosti istog. Ali me i dalje odbija baterija slabijeg kapaciteta. Ja sam i za netbuk tražio 6-ćelijsku bateriju, a ne za pravi laptop.

Link to comment

Uzeo bi Lenovo zbog dual band wireless adaptera. (a+b/g/n, a taj bi model trebao imati i ac). Diskutabilnoe koliko će taj mali SSD kešić pomoć, ali malo hoće (sa brzinom), osjetnije nego i5/i7 razlika. Glossy ekran će bolje izgledati ako ćeš ga koristiti u prostorijama. Tu kažu neloše (14)

Link to comment
  • 2 weeks later...

jel postoji mogucnost da cu se usrecit za neki netbook / lap / votever za 19.000 ili u krajnjem slucaju 20,000 (170e)? stvarno se ne bih mogao isprsit preko toga. treba mi za pisanje (krstena tastatura je requirement, da ne kupujem posle), net i eventualno za pogledat neki film.edit: mozda mi ponajvise trebaju tips gde ste videli nesto na popustu po maxijima, tempoima i idejama gde znaju da zabodu cenu tipa 12.000 za praznike.

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

khm, od sutra je sve to 12% skuplje...khm2, neće se baš usrećiti sa takvim nečim, bolje da se uzme kakav droid i tastaturu pride, ima onaj genius malecki, ko laptop tastaturica.Recimo, mada nemam pojma kakava je firma, prvi put sada čujem, google veli da ima ips ekran, maxell H10-S i Genius LuxePad A110 uz to...(mada bi i tu bilo bolje sačekati i uzeti quad sa 2g memorije za udobniji rad, ili možda onaj od 7,85" prestigio, ali to je već malo....)

Link to comment

uh, upravo shvatio sam da sam uzasno komplikovana musterija za to kolko imam para. zasto, ooo zasto su touchpadovi uvek ispred spejsa ili sa leve strane, a skoro nikad ne ispod kursorskih dugmica sa desne ? ja ne mogu da drzim sake u vazduhu dok pisem da mi ne bi slucajno pipkanje toucpada svaki cas pravio karambol u tekstu. ne gine mi prateca tastatura vidim :(inace hvala svima !

Link to comment

Zato što pravi frajeri koriste palac desne ruke za tač a palcem leve bodu razmaknicu.Tako da mogu istovremeno da koriste tastaturu i tač (touchpad, da se izrazim po srpski) ...

Link to comment

... a postoji i opcija da, kao sav normalan svet iz poštenih kuća sa klavirima, zaključaš touchpad dok kucaš i naučiš da koristiš Home, End, Pg Up/Down, Alt, Tab i slično za šetanje po tekstu i prozorima.

Link to comment
... a postoji i opcija da, kao sav normalan svet iz poštenih kuća sa klavirima, zaključaš touchpad dok kucaš i naučiš da koristiš Home, End, Pg Up/Down, Alt, Tab i slično za šetanje po tekstu i prozorima.
vi sto dzidzite sa sakama u vazduhu ste klaviristi ! ja sam samo imao poslovnu koresponenciju u srednjoj -_- Edited by DarkAttraktor
Link to comment
  • 1 month later...

Koliko vidim ovaj jeftiniji ima integrisanu grafiku tako da je ovaj prvi definitivno bolji.Cini mi se da je to jedina razlika ali svakako vrlo znacajnahttp://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-720M.90247.0.html

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...