Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

moj dellov inspirion popio pola case crnog vina preko tastature i nakon dva dana susenja ostao ziv. fala allahu.

Edited by prima
Link to comment
XP je minimalni zahtev, zaboga. Niko ne trazi da ima XP. Citajte pazljivije
Ali laptop koji podrzava XP ne mora da bude dovoljno jak za ugodan u Win7, a koliko mi se cini XP ne moze vise da se kupi.
Link to comment

neverovatno je da ne kapirate da je to sto je king poslao lista minimalnih zahteva nekog programa koga mora da koristi. sta ste se ufatilu za taj xp

Link to comment

Kupih na kraju Acer E1-571G-32348G75Maks. Izgleda vrlo odvratno i na kraju sa svim programima me koštalo 750€ umjesto planiranih 600. Tokom procesa sam saznao i da postoje Win8 i da izgledaju vrlo user unfriendly, tj. vjerojatno illiterate user unfriendly, al jebaji ga, sad ratujemo. Najviše me iživciralo što kad sam otvorio Google Chrome, nema u desnom gornjem uglu ono - kvadratić za smanjivanje okna x. Ne znam kako da minimaliziram okno, tj. da ga spustim na donju lajsnu.

Link to comment
If you set Chrome as your default browser on Windows 8, it will open as a "Windows 8 app". So it will run full screen without the minimize, maximize and close buttons.Click on "Settings -> Relaunch Chrome on the desktop" to get it on the old style desktop view again.
Link to comment
13 :huh:To je baš povoljno. Obavezno daj utiske, kad stigne.
Konacno stigla. Lepo upala u netbuk i upalio se jer nije stigla prazna nego napunjena na 64% . posle 10-15 minuta koriscenja i battery testa pala na 62. Kad je skroz napunim testiracu koliko vremenski drzi.Jedino me malo smorilo sto je 4400mah dok sam bio ubedjen da je 5200. U svakom slucaju ogroman napredak u odnosu na moju staru koja je pala ispod 1000 i poslednjih desetak dana mi izbacuje "consider replacing your battery" ako ga upaljenog zakacim na punjac.
Link to comment
  • 3 weeks later...

za šta ti treba i koliki imaš budžet?za neke kancelarijske potrebe, muzika, filmovi i net, bilo šta u rangu 35-45.000 će ti raditi 95% posla (sem verovatno 1080p filmova npr).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...