Jump to content
IGNORED

Nostalgija


MrX

Recommended Posts

Za fotku :Hail: :Hail: :Hail: .

Ehh da je Savic igrao u finalu, mozda bi vec tad dobili Amere

Ne bi ih dobili siguran sam..ali nema veze. Secam se koliko mi je tesko pao taj poraz jer sam nasu reprezentaciju tada prvi put video ponizenu.

 

Da mi je neko rekao da cemo ih seksati 5 godina kasnije, opet u USA..bilo bi mi mnogo lakse.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Uopste nismo bili ponizeni. Skoro 30 minuta smo bili ravnopravni i nezasluzeno izgubili sa 26 razlike. Prvi smo bili, koji smo jako dugo bili rezultatski egal sa njima. Sve ostale repke su vec nakon 5 min zaostajale dvocifrenom razlikom, jedino Litvanija se je isto drzala do poluvremena.

Link to comment

Pa nismo baš bili poniženi, bilo je do 10 minuta pred kraj egal... Kada je ispao Divac, ostali smo bez mesa ispod koša, i to je bilo to... Igrali smo bez igrača na 4, 30 minuta egal sa zverovima...

 

Daleko je to od poniženja..

 

Edit: Keš brži...

Link to comment

Na početku. Još je jednocifren rezultat bio. 

edit: Sad se setih da se vratio posle, bila još vruća povreda. Ali se na početku povredio.

Edited by Johann Gambolputty__of Ulm
Link to comment

Na početku. Još je jednocifren rezultat bio. 

edit: Sad se setih da se vratio posle, bila još vruća povreda. Ali se na početku povredio.

Da, ali je posle nateklo jako i nije mogao da igra, pa smo istrčali sa dve trojke i Bodiroga je išao na njihovu četvorku, što je nama ofanzivno čak bio i veliki plus, jer je išao za, na njega ipak, presporog Malonea...

Link to comment

Savic protiv Amera nije igrao ni sekund.

Pa da, to i kažemo...

 

Počeo protiv litvanije, povredio se, igrao posle još malo, jer je bilo vruće i mogao je i to je to...

 

Protiv amera, bez igrača na 4 celu utakmicu... Da je Tomašević bio stariji 3-4 godine ili Rebrača, moglo je biti gusto, ovako, bez Savića, ni promil šanse nismo imali, ali smo se junački držali, dok je mesa bilo u reketu...

Link to comment

Pa nije Tarlać u tom periodu bio išta bolji od Rebarca i Tomaševića.

 

Kakav matchup, mi sa jednim upotrebljivim centrom, a oni ispod koša sa Šekom, Olajdžuvonom i Robinsonom, tri hall-of-famera, svi zajedno jedno tonu mišića imaju. I na sve njih - Karl Meloun.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...