Jump to content
IGNORED

Nostalgija


MrX

Recommended Posts

17 minutes ago, Nikodije said:

Znam, al svejedno je bezveze. Brišeš najvažniji deo njegovih distignuća, nisam siguran da bi on to voleo.

 

Ja sam siguran da bi. Kada bi rangirao svoje uspehe, na prvom mestu bi bilo srebro '92, onda titule sa Cibonom, pa onda sa Sibenkom.

 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ja sam siguran da bi. Kada bi rangirao svoje uspehe, na prvom mestu bi bilo srebro '92, onda titule sa Cibonom, pa onda sa Sibenkom.

 

 

Nisam rangirao po značaju, a nemoj ni ti da nagađaš, samo ne verujem da bi on izbrisao medalje sa SFRJ, kao što su ovi juče uradili.

Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

 

Nisam rangirao po značaju, a nemoj ni ti da nagađaš, samo ne verujem da bi on izbrisao medalje sa SFRJ, kao što su ovi juče uradili.

 

Nisu oni izbrisali uspehe sa SFRJ, nego im ne pridaju veci znacaj. Zato i rangiranje..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
47 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

U Hrvatskoj je Jugoslavija skoro pa zabranjena rec. Uvek koriste termin nekadasnja drzava, pa je i reprezentacija nekadasnje drzave, liga nekadasnje drzave, itd.

 

 

  • Haha 4
Link to comment

Bukvalno ista situacija kada je drugar pijan u KSTu rekao nepozatom liku da je "komunista"(bez neke zle namere, nego eto iz dosade), i ovaj ga napao "šta sam ja???"

 

Moguće da je bio napadaj ili Nikodije.

Edited by Milošica
Link to comment
1 minute ago, uini said:

jedino sto bih voleo u vezi sa kstom u 21om veku, je da cujem sta pusta dj kedlavi, najjaci nick.

hoćeš da vas spojim?

no pun intended

 

 


 

 

 

znam da ima i veče posvećeno bajazi

  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...