Jump to content
IGNORED

Quiz


mrdja

Recommended Posts

U pitanju je libero Ajaksa Horst Blankenburg.Koji je poznati igrač do svoje dvadeset druge radio kao magacioner u fabrici nameštaja, a samo godinu dana kasnije osvojio Kup UEFA sa Juventusom?
Moreno Toričeli. Ko je svojevremeno izjavio da mu je najgore fudbalsko sećanje utakmica sa Jugoslavijom na SP 1990?
Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MocaVukotic

    230

  • mrdja

    211

  • Dr Arslanagić

    185

  • Dimitrije

    92

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koji igrac (i za koji klub) je pokorio Evropu tri puta (odnosno cetiri, odnosno pet, ako racunamo sve evro kupove), i osvojio sa svojim klubom skoro sve sto se moze osvojiti, a da nikada nije pozvan u repstaciju svoje zemlje?
U pitanju je libero Ajaksa Horst Blankenburg.
Ja isto guglao pre nego sto je ppavle odgovorio i nasao drugog igraca ^_^ Jimmy Case osvojio je sa Liverpulom 3 puta titulu prvaka Evrope 77, 78 i 81, uefa cup 76 i super kup 77, a da takodje nije igrao za reprezentaciju Engleske (doduse ubelezio je 1 nastup za u-21 tim).Na koga si ti, dragance, mislio? :) Edited by crtamOrasi
Link to comment
Jimmy Case osvojio je sa Liverpulom 3 puta titulu prvaka Evrope 77, 78 i 81, uefa cup 76 i super kup 77, a da takodje nije igrao za reprezentaciju Engleske (doduse ubelezio je 1 nastup za u-21 tim).Na koga si ti, dragance, mislio? :)
Hmm, ovaj moj™ je osvojio 3 x Kup šampiona + 2 x Evropski superkup, tako da nije 3+1+1 - biće da je Kejs tačniji odgovor :-) Doduše, Horst nije igrao za U21, ili bar ne piše da jeste...
Link to comment
To sam čitao u knjizi koja je najavljivala predstojeće SP 1994. godine. Ne znam da li je posle promenio mišljenje :D
Možda ga je promenio posle 1998... :-) Edited by papapavle
Link to comment
  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...