Jump to content
IGNORED

Quiz


mrdja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MocaVukotic

    230

  • mrdja

    211

  • Dr Arslanagić

    185

  • Dimitrije

    92

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sasvim sam slucajno ovo znao, mnogo sam se bio usrao tada kad su cigani doveli njega i Pjanovica, tada je izgledalo kao da ce to biti sjajan napadacki tandem.ovako: pre Vengerove ere, obreo se u Arsenalu jedan mladi talentovani Holandjanin, predvidjana mu je velika buducnost, te godine kada je presao u Arsenal je i debitovao za Oranje. Medjutim, ubrzo biva odstranjen iz prvog tima, pa pozajmljen dalje... propade mu karijera nacisto. Krajem milenijuma je tavorio u budipestanskom MTK :unsure: Njegovo ime je...

Link to comment
Sasvim sam slucajno ovo znao, mnogo sam se bio usrao tada kad su cigani doveli njega i Pjanovica, tada je izgledalo kao da ce to biti sjajan napadacki tandem.ovako: pre Vengerove ere, obreo se u Arsenalu jedan mladi talentovani Holandjanin, predvidjana mu je velika buducnost, te godine kada je presao u Arsenal je i debitovao za Oranje. Medjutim, ubrzo biva odstranjen iz prvog tima, pa pozajmljen dalje... propade mu karijera nacisto. Krajem milenijuma je tavorio u budipestanskom MTK :unsure: Njegovo ime je...
Helder? Ne znam za MTK, samo za Arsenal.
Link to comment

Evo jedno lako. Traze se imena dva fudbalera koji tokom veoma duge & bogate karijere nikada nisu dobili zuti ili crveni karton.

Edited by kralj
Link to comment
Sasvim sam slucajno ovo znao, mnogo sam se bio usrao tada kad su cigani doveli njega i Pjanovica, tada je izgledalo kao da ce to biti sjajan napadacki tandem.ovako: pre Vengerove ere, obreo se u Arsenalu jedan mladi talentovani Holandjanin, predvidjana mu je velika buducnost, te godine kada je presao u Arsenal je i debitovao za Oranje. Medjutim, ubrzo biva odstranjen iz prvog tima, pa pozajmljen dalje... propade mu karijera nacisto. Krajem milenijuma je tavorio u budipestanskom MTK :unsure:Njegovo ime je...
Da, Helder je bio veliko pojačanje za MTK, najavljen kao najveća prijetnja Dinamovom (tada još uvijek Croatia) ulasku u Ligu prvaka 1999/2000.godine no ne sjećam se da je pokazao išta u te dvije utakmice (0:0 u Zagrebu, 2:0 u revanšu za Dinamo golovima Josipa Šimića). U Mađarskoj je imao tek nešto bolji učinak od onog koji je u Dinamu nešto ranije imao 1 Kazu Miura.EDIT: @kralj, jedan je Lineker, drugog ne znam. Edited by ArleKino
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...