Jump to content
IGNORED

POGODI FILM


Mr.Smith

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MocaVukotic

    342

  • kobni zelaya

    243

  • uliks

    201

  • korindjar

    200

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kobra? Tad se Stalone zaljubio u ovu ženu i napravio sto za dnevni boravak od nekog materijala koje liči na providni kamen, da ne kažem brilijant, urađen po njenom liku i telu i ta slika mi je ostala noćna mora. Bilo je tu i nekog zlata i tih čudesa, najskuplja kičeroza bar decenije. Prvo ću to da pokušam da nađem, pa da tražim novi film ako nisam mašila.

Link to comment

Ta uznemirujuca lakoca uznemiravanja telefonskim pozivima je omaz Cravena Strancu, jedino sto nema genijalca da nam to slikovito pojasni u nekoj minijaturi, a posto sam inace ostao bez skrinsotki i ideja mozete svakako nastaviti pavllle :)

Link to comment
Ta uznemirujuca lakoca uznemiravanja telefonskim pozivima je omaz Cravena Strancu, jedino sto nema genijalca da nam to slikovito pojasni u nekoj minijaturi, a posto sam inace ostao bez skrinsotki i ideja mozete svakako nastaviti pavllle :)
carol-kane-ragtime-broadway-show-opening-0tOjqk.jpgNajbolji horror ikada. Kada sam ga gledao u Kozari (eh gde nestadiše bioskopi naši) početkom 1980-ih, bilo je to otkrovenje. U to doba je Odeon bio pun, Kozara je bila puna, redovi za ulaznice su bili kao za ulje i šećer pod Slobom Sadamom. Ali film je bio otkrovenje. Prvih dvadesetak minuta je remek-delo, koje je Hičkoka oteralo pre vremena u grob (po apokorifnoj storiji, usred priprema za naredni njegov film). Ali ni ostatak nije ispod Legendarno, ocena 10.Da su mobilne kompanije pametne, iskoristile bi film za neku reklamu. Ali, šta učini tehnološki napredak piscima krimića? (Rimejk s mobačima od pre nekoliko godina mi je bio tako bedan.)Toni Bekli je - koje li nepravde - bio genija na daskama, ali ga pamtimo kao negativca u poslednjem filmu o Pinku Panteru i po ovoj ulozi. Ali, i ovo je "karakterna" uloga; kako je samo glumio klošara u onom baru kada besmisleno dobija batine. Kolin Djuherst - seksi koka s borama - ne bi ta dobila uloge u nekom mejn-strim filmu jer nije botoksirana (tada nije ni bilo botoksa) ali to je sve of-brodvej ekipa. Pa i Čarls Derning, detektiv sa mnogo sala, u real life vetaran iz Dana D i iskrcavanja u Normandiji, totalno atipičan. Već u to vreme je bio debeljuca, i u sceni u kojoj je pojurio uz stepenice za ubojicom, a kamera se - posve nemilosrdno - fokusirala na njegovu, hm, bulju, publika u sali se nasmejala. Uplašili smo se svi hoće li stepenice izdržati?!"Ubiću ga pletaćim iglama", bila je kasnije njegova replika (hrvatski titlovi), i opet smeh u publiki.Remek-delo, Š produkcija, glumci ružni-debeli-izborani-nepoznati, ali... film šiša sve vriskove itd. Broj 1 horror film. Posle dođu Petak 13 1. i 2. deo i Noć veštica 1. deo i to je to.Filmski spomenik bakelitnim telefonskim aparatima.A bejbisiterka, kako godine lete, sada može da igra Mis Marpl.

post-2707-13247849275651.jpg

post-2707-13247849441652.jpg

post-2707-13247849587814.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...