Jump to content
IGNORED

POGODI FILM


Mr.Smith

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MocaVukotic

    342

  • kobni zelaya

    243

  • uliks

    201

  • korindjar

    200

Top Posters In This Topic

Posted Images

anne-wiazemsky2.jpg i Shelley%2BDuvall.jpg shelley duvall su bile doppelgangerke u jednom periodu, da su se srele kao dve veronike cija bi to bila filmska smrt, tesko je pogoditi. :wub: Edited by palfoot
Link to comment

@dusackoliko liče!vlc00041.jpgvlc00042.jpg"Ishrana je, _____, ozbiljna stvar. Treba umeti jesti i, zamislite, većina ljudi uopšte ne ume da jede. Treba znati ne samo šta valja jesti već i kada i kako.(___________). I šta pri tom govoriti. Stvarno je tako. Ako vodite brigu o svom metabolizmu, evo vam dobrog saveta: za obedom nemojte govoriti o boljševizmu i o medicini. I, neka vas bog sačuva, nipošto pre obeda nemojte čitati sovjetske novine!"a nešto kasnije, za obedom reče, isti taj čovek "... Rasulo nije u nužniku, već u glavama..." I tako, dugo je tada govorio. A moj junak je mislio ovako slušajući sve priče:"Ovaj bi mogao da zarađuje novac i na mitinzima - (_____) - pravo je uživanje slušati ga. Mada,očigledno ima novca kao blata".*(____) su lična imenaNeko je čitao, neko gledao, neko i jedno i drugo. Ako me nema kada pogodite, znate šta vam je činiti.

Link to comment
Vidim da od tada nije režirala ništa, a voleo bih da pogledam još neki njen film, nešto zbog ovog filma, a još više zbog Scarlet Diva.
Jel bese za ovaj posle izjavila da se malo i zajebala, jer je mislila da je prica po kojoj je radila zapravo istinita, a onda je JTLeroy izjavio da je sve izmislio?A "Cindy, the Doll is Mine"? Bila sam superuzbudjena kada sam ga pronasla pre skoro dve godine i toliko ga cuvam da ga jos uvek nisam pogledala, kreten. Ima ga celog na netu, kratki je:http://www.dailymotion.com/video/x13v6y_cindy-the-doll-is-mine_shortfilmsUzgred, pre nekoliko dana sam gledala serijal "Durch die Nacht mit..." , i u jednoj su bili Asia Argento i Joe Coleman. Generalno okej serijal a ta epizoda je pasend za njene ljubitelje.Postavicu film kad zavrsim sa poslom ;]
Link to comment

Uh... Jedva sam odgledao do kraja, a riba mi se smorila. Kaze, sad ce ceo film da se pate sto nemaju kes, okrete se na drugu stranu i zaspa :lol: Silent Light (2007)

post-4961-13261805036467.png

Edited by ultra plasticni
Link to comment

^jeste, Stellet Lichtja sam ostala razocarana, s obzirom na preporuke koje su kruzile u drustvu, pogotovo kad su mi uporedili film sa Tarom :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...