Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

Na pola epizode, rekao sam kako ni sanjao ne bih da ce 13-ca ispasti zanimljiviji lik od Housea. A onda ide nekoliko brutalnih scena, prvo sa Lisom i cerkom, pa onda slag na torti scena sa Wilsonom, tacno da pojedem ono sto sam rekao.Od the best komedije ever, napravili su the best sapunicu ever. A prelaz je bio tako polagan od pocetka serije do sada. Mislim da emotivnijih sat vremena uz racunar nisam proveo kao pred ovu zadnju epizodu. Nemam reci koliko divljenja imam za sve sto rade.A bez Lise ne treba ni da pustaju seriju dalje. Bez nje, kao ni bez Wilsona ili Housea, ova serija ne bi bila ni upola onog sto jeste. I iako bi naravno i dalje serija bila zanimljivija od svih ostalih zajedno, mislim da ipak ne bi trebali da nastave bez nekog od njih. Da ne kvare umetnicki dojam.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

Ako su mogli da prave X files bez Moldera, kao i onu tragediju od drugog filma, Cuddy nema nikakve šanse. Mada, ako je Cameron odlazila onoliko dugo, može se i Cuddy sporadično pojavljivati do finala. Ja i dalje navijam za venčanje. :) btw. fight u zadnjoj epizodi :D

Link to comment

Dobra? Losa? Da li kraj ima smisla ili su zbudzili reda radi? Koliko traje epizoda?Zasto ne treba osma sezona? Moze i u spoileru objasnjenje :D

Edited by Milosh76
Link to comment

dobra. ima kraj smisla, i nije dupla epizoda, znači 45 minutaako hoćeš objašnjenje zašto ne treba osma, onda otvori spojler, ali prepričan je sam kraj epizode pa ti neće biti zanimljivo da je gledaš ako pročitaš

odjebe ih sve i zapali na neko tropsko ostrvo, i ne vidim smisao ponovnog vraćanja na staro, to smo imali u sezoni nakon povratka iz ludare

Link to comment

Posle ovoga, uopšte ne vidim smisao osme sezone. Šta je uradio Kadi, vodi ka tome da više nikada neće raditi u istoj bolnici, a malo je bez veze da svi likovi zbog njega, daju otkaz i pođu za njim , ko zna gde.Medicinski slučaj je bio takav, da sam htela da ubrzam svaki put kada je pacijentkinja bila u kadru.Sve u svemu, prosečna epizoda.

Link to comment

Tja, mogli su bolji kraj sezone da smisle. Ne izgleda mi kao kraj serije, pogotovo sto znamo traceve :DU svakom slucaju bolja sezona od predhodne.

Link to comment

odlican kraj sezone :) stvarno su mogli malo drugacije da urade ostale likove u poslednjih par epizoda(npr da razrese cliffhanger za nosatog, odlican :D) i ovako zavrse seriju :)

Link to comment

Odlican, odlican, fenomenalan kraj. Za 8. sezonom nema potrebe, mislim da su stigli do neke tacke sa koje nema povratka. Barem sto se tice Hausa, Lise i Tauba. Vilson, trinaestica, Forman i Cejs su pomao nedefinisani na kraju, ali to je vec manje bitno. 8. sezonu definitivno ne gledam ako ne bude Lise, ne zelim da pokvarim utisak najsavrsenije od savrsenih serija.

Link to comment
  • 3 weeks later...

na svoju veliku sramotu, tek sam jutros ukapirao da sam poslednju epizodu preskočio..... :isuse: par crtica....1. serijal su pretvorili u sranje zbog prebacivanja poente sa interesantnih-slučajeva-luckastog-doktora na teskobu-bolesnog-čoveka-sa-nerešenim-emotivnim-problemima. Komotnu bi poslednje dve sezone mogli da preimenuju u General Practice ili Grejs anatomi i - nikom ništa.2. Poslednja epizoda je tekstbuk psihologije pa je i kao takva teško sranje.3.zašto azijatski najbolji glumci glume samo po serijama, dok se po filmovima motaju likovi koji ne bi mogli ni vodu da im prinesu ali upadaju u patern /loš engleski, nabildani, akrobatske sposobnosti, previše upiranja prstom u sagovornika itd itd.../ ?4. serijal je tako bedački završen da imaju dobar potencijal za sledeću sezonu. da saberem - od ove serije ću gledati još jednu epizodu - prvu sledećeg ciklusa, jer me zanima kako će umotati Gregorijev povratak i koliko će jadno izgledati opršatanje. iza toga neću jer mi se smučila.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...