Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

Epizoda je bila sinoc/jutros. Niko nije gledao? ne valja nista? Dosadna? najbolja do sada? Ili ste samo zaboravili da je bila?

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

Negotiations for the eighth season of fan-favorite medical drama “House M.D.” have reached a roadblock. There are so many details that have to be ironed out before the show goes into production that, at this point, there’s a clear chance it might not even happen.In other words, season 7 may be the last of the show.Verovatno samo dizu sebi cifru, pa ce se na kraju i dogovoriti.Inace, dobra epizoda.

Link to comment

Izgleda da je definitivna odluka da 13 zameni Wilsona kao rame za plakanje. Gregori stalno upotrebljava izraz drugi ja. Predviđanje: Cuddy senior će da odapne u zadnjoj epizodi, House i Cuddy se venčavaju uz bizarno velik i kompleksan predbračni ugovor. Kumovi Wilson i Cameron. ...krenuo sam da lupam, suviše je rano a ovaj čaj izgleda ne deluje. angry.gif

Link to comment

ne znam sta vam je, epizoda je odlicna. Forman koji je uzeo beta blokere :lol: i 13 "he break up with me when i hook up with his sister" :wub:

Link to comment

Haus je ozenjen :lol: , tako da prvo mora da prodje kroz mracan period razvoda da bi se "obavezao" Kadi.Inace na epguides.com ima prepricane sve tri poslednje epizode ove sezone, pa koga zanima...

Link to comment
GLUMAC Hugh Laurie, koji je nedavno snimio i svoj prvi blues album, sljedeće sezone snimiti će svoje posljednje epizode serije "Dr. House".Laurie, koji se planetarno proslavio ulogom liječnika, ne planira produžiti svoj ugovor s produkcijskom kućom."Kraj osme sezone najvjerojatnije će biti i kraj serije. Makar što se mene tiče", izjavio je Hugh.Glumac, koji se iz Velike Britanije preselio u Los Angeles 2003. godine zbog serije, sve češće postaje nostalgičan za domom, a kaže kako mu ni gluma nikad u životu nije bila previše važna.
Link to comment

Najbolja epizoda Hausa ove sezone, a možda i u celoj seriji.

Haus u kadi operiše samog sebe od tumora koji su nastali od one eksperimentalne terapije, Trinaestica i Čejs obavljaju malpractice u kući, Taub u striptiz klubu jedva izvuče živu glavu

Link to comment

mislim da ce 99% biti josh jedne sezone. kakva je ova sezona u odnosu na onaj uzas od prosle godine?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...