Jump to content

House MD


jms_uk

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

Ajde bre sta placete, pa izjavljuju ljudi ljubav jedno drugom, sta ste ocekivali? :P A kakva je bila priroda njihovog odnosa do sad, morale su neke stvari da se razjasne pre nego sto zajedno krenu u sve to. Plus, ovo je namerno bila atipicna epizoda, od sledece se vracaju formuli™. LM, moj komentar je :lol:

- Why didn't you let him in?- You were thinking about Wilson while we were having sex? That's so cool! So was I. :rolf:

Link to comment

ahaha koja gomila patetike :rolf::puke:

Mogu se samo nadati da Kadicina pomesana sreca i zabrnituso na kraju znaci neku zapetljotinu uskoro.

Jedino vredno pomena je naked Kadica. Kakvo telo sa 44! :Hail:

Link to comment
ja i dalje ne mogu da smislim bolji komentar od ukinite seriju. bolje i to nego da nastave ovako
Tako je i vecina ovde odreagovala nakon odgledane prve epizode 6.ciklusa, uz bojazan da se po jutru dan poznaje.Pa ipak, nije ispalo bas tako.Meni su zasmetali klisei u scenariju i neki potezi/mimike/izjave Hausa koji su mi bili nekako off. Nije mi teklo, kao da su angazovali neke nove pisce koji su ove likove ucili udzbenjacki pa na osnovu toga nadogradjivali dijaloge. Ne znam :unsure: Cekam sledecu pa da vidimo.
Link to comment

Nije uopste strasno ljigava, cak je i ocekivano ljigava. Bilo je par fazoncica, par misterija, nije bilo klasicnog slucaja koji resavaju, ali nije bilo bas uzasno. Bilo je dosta klisea, ali kako drugacije odraditi nastavak predhodne epizode?Treba sacekati bar 2-3 epizode za kompletan zakljucak, ali po meni ova epizoda je sasvim ok.

Link to comment

Ma ovo je bila tzv. 1 tranziciona™ epizoda, da nam prikazu what happened after. Takva je bila i ona prva epizoda prosle sezone, Broken. Obe epizode mogu komotno da se zanemare, cak i da se ne pogledaju, ako neko bude gledao celu seriju u kompletu moze slobodno da ih preskoci, nece propustiti nista specijalno vazno za radnju ili likove. Po meni, ove dve epizode im nisu ni bile potrebne, ali sta sad, tako su odlucili, malo zbog hype-a, rejtinga, promocije bla-bla. Ionako je ovo najverovatnije poslednja sezona.

Link to comment
ja i dalje ne mogu da smislim bolji komentar od ukinite seriju. bolje i to nego da nastave ovako
realno, to je trebalo da urade jos posle trece sezone. nakon toga je serija bila sve manje i manje duhovita, da bi na kraju postala tuzna. poneka dobra epizoda ne mjenja puno stvar.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...