Friday at 09:554 days jedna od poslastica u grupi I. Norvežani rešavaju prolazak pobedom, a Senegalci se čupaju za poraz u prvom kolu…
11 hours ago11 hr Bomba utakmica, ne da se SenegalIpak ne, trpa Halandara, za Boga i Odina me pita Edited 11 hours ago11 hr by Midžeta
11 hours ago11 hr 12 minutes ago, Ratamahatta said:Jbt ladno ce ispasti SenegalNeće, utrpaće 5-6 Iračanima.
10 hours ago10 hr 41 minutes ago, JohnnyD said:Gospodine Pedersen, ima li nesto u vasem prezimenu?Ostatak danskog kolonijalizma, pravi Norvežani su Peterseni
10 hours ago10 hr 4 minutes ago, Gandalf said:Neće, utrpaće 5-6 Iračanima.Ne bi me cudilo da Haaland utrpa jos koji, osim ako ga celavi ne izvadi da mu cuva nogeX im treba pod hitno, imaju vec -4
Create an account or sign in to comment