Sunday at 04:342 days @porucnik vasic Na slici se nalazi poznata srpska influenserka Zorana Jovanović, široj javnosti poznata kao Zorannah, zajedno sa svojim suprugom, profesionalnim fudbalskim golmanom Elojem Rumom Edited Sunday at 04:362 days by sasha
Sunday at 08:462 days Ako neko treba da ispadne od njih to je Paragvaj koji igra odvratan fudbal ali će verovatno sa Australijom igrati x i oba proći
Sunday at 11:552 days @Budja šta se piše po štampi™ u Ekvadoru na sabajle?Cenim da je onaj križanac Luke Modrića i Legolasa sa klupe bivši.
Sunday at 15:481 day 11 hours ago, sasha said:@porucnik vasic Na slici se nalazi poznata srpska influenserka Zorana Jovanović, široj javnosti poznata kao Zorannah, zajedno sa svojim suprugom, profesionalnim fudbalskim golmanom Elojem Rumommeni se cini da ona nije bila romkinja
Sunday at 19:331 day 14 hours ago, sasha said:@porucnik vasic Na slici se nalazi poznata srpska influenserka Zorana Jovanović, široj javnosti poznata kao Zorannah, zajedno sa svojim suprugom, profesionalnim fudbalskim golmanom Elojem RumomЖенски Бака Прасе?
Sunday at 19:381 day Author 2 minutes ago, porucnik vasic said:Женски Бака Прасе?tako nekako, mada za razliku od bp ova je devojka na mestu
Yesterday at 02:011 day 14 hours ago, Valk said:@Budja šta se piše po štampi™ u Ekvadoru na sabajle?Cenim da je onaj križanac Luke Modrića i Legolasa sa klupe bivši.Krizanca niko nikada nije voleo, i ovakva neefikasnost i impotencija u napadu nije iznenadjenje za lokalce. Drugi smo bili u kvalifikacijama, ali sa 14 golova u 18 utakmica. Tip koji uvek ide na nereseno.Ener ce morati da se seli.Takodje, ja sam iznenadjen ocajnim partijama i ocajnim stavom na terenu Mozesa Kaiseda. Juce je bio katastrofalan.Ekvadorci, nije sve izgubljeno. Fali da izgubimo protiv Nemacke.Ener promasuje u pauzi za vodu.¿Da li ste znali?Da je Ener Valansija puca u pevacicu Selenu, ona bi danas imala 52 godine. Edited yesterday at 02:021 day by Budja
Yesterday at 02:231 day 11 minutes ago, Budja said:Tip koji uvek ide na nereseno.na sveameričkom prvenstvu pre dve godine su igrali 1/4 protiv Argentine i igrali napadački jer se moralo, Argentinci poveli u nekom 30om minutu. videlo se da mogu i napadački. videćemo to moranje protiv Švaba.
Yesterday at 02:341 day 10 minutes ago, Gandalf said:na sveameričkom prvenstvu pre dve godine su igrali 1/4 protiv Argentine i igrali napadački jer se moralo, Argentinci poveli u nekom 30om minutu. videlo se da mogu i napadački.videćemo to moranje protiv Švaba.Sanchez Bas je tada bio trener.
Yesterday at 02:401 day 3 minutes ago, Budja said:Sanchez Bas je tada bio trener.E hebi ga onda. U ovoj grupi navijam za Ekvador.
Create an account or sign in to comment