Wednesday at 14:505 days Kako se ništa ne menja kroz istoriju, opet se gleda tragedija u antičkom amfiteatru
Wednesday at 15:125 days 9 hours ago, SNARC said:Jbt Sunce kako je naporno kad se prvenstvo gleda na Areni..pa je komentator caci-ganci lik..Edit - duckaj djoku..napred JordanKakve su se gluposti čule?
Create an account or sign in to comment