March 16Mar 16 32 minutes ago, Lo Zingaro said:Za mene je dno najdublje probijeno kad je pobedilo ovo dole Jujujuju, minimum dva dana sam spremna da gnjavim o tome koliko ovo nervira, svaki sekund.1 hour ago, 3opge said:Fakademija je lepo naguzila Elordija strpavsi ga kao Frankenesteina u sporedne uloge(sic!), realno decko je zasluzio oskara za GLAVNU ulogu.Vrv su procenili da u ovoj kategoriji ipak ima neke šanse tj. da je manja gužva. Kao kad su Bred Pita gurnuli u supporting a realno je bio glavna uloga u OUATIH.Ili Emu Stoun u sporednu a Oliviju Kolman u glavnu za The Favourite, a u filmu je obrnuto.1 hour ago, 3opge said:btw, uplasih se kad videh kostura Demi kako hodaDa je samo ona, bilo je ove sezone još par pacijenata koji evidentno konkretan obrok nisu imali u poslednjih 6 meseci.Kristen Vig opet najlepša ali stajling kršina.
March 16Mar 16 35 minutes ago, Patty Lee said:Jujujuju, minimum dva dana sam spremna da gnjavim o tome koliko ovo nervira, svaki sekund.Vrv su procenili da u ovoj kategoriji ipak ima neke šanse tj. da je manja gužva. Kao kad su Bred Pita gurnuli u supporting a realno je bio glavna uloga u OUATIH.Ili Emu Stoun u sporednu a Oliviju Kolman u glavnu za The Favourite, a u filmu je obrnuto.Da je samo ona, bilo je ove sezone još par pacijenata koji evidentno konkretan obrok nisu imali u poslednjih 6 meseci.Kristen Vig opet najlepša ali stajling kršina.joooj, Kristin, kako je ona opako dobra ufffff Edited March 16Mar 16 by 3opge
March 16Mar 16 1 hour ago, Midžeta said:Pratim i podižem:“They need to do an Oscar Bait movie with Glenn and Annette as old ladies and their daughters, played by Oivia Colman and Hilary Swank put them in an old folks home.All four are nominated but only Olivia and Hilary win.”Btw, na mom omiljenom forumu ga zovu Tîmöthée Chálămèt!
March 16Mar 16 Drago mi je što je PTA napokon dobio Oskara za režiju, mada više volim njegove ranije filmove. One Battle mi je, na osnovu trejlera, delovao kao neki mix Tarantina i Skorsezea, međutim nije me nešto oduševio. Btw ne znam šta da mislim o Šon Penu u tom filmu; sa jedne strane je vrlo upečatljiv (jedine scene koje sam, nakon gledanja filma, tražio na Youtube da ih ponovo vidim su one u kojima je on glavni), sa druge strane je u nekim momentima karikaturalan do nivoa grotesknog, kao da je izašao iz neke parodije ili B-filma.
March 16Mar 16 4 hours ago, Sludge Factory said:A meni ono dete sto igra DiKapriovu cerku. Njoj je to prva uloga na filmu i bila je super. Ne znam da li je za Oskara, ali je zasluzila priznanje nekog tipa svakako.Pa iz nekog razloga tu su jurili nominaciju za glavnu žensku ,što nije imalo logike i zbog konkurencije i zbog screentime-a ,siguran sam da bi kao sporedna bila nominovanai zaslužila je pre mrčene Tejane .A nije dete ima 25 godine ,sakrili su joj sise kao u VirdžiniMeni su kritični oskari za scenario kod oba fima to im je najslabiji deo
March 16Mar 16 @Fakundo SavaA dobro, glumila je dete u filmu, na to sam mislio. A vala meni je i izgledala kao (srednjoskolsko) dete. Jos jedan dokaz koliko dobro glumi Edited March 16Mar 16 by Sludge Factory
March 16Mar 16 44 minutes ago, Patty Lee said:Btw, na mom omiljenom forumu ga zovu Tîmöthée Chálămèt! Ne dirajte mi Timotija, da ne bude posle:
March 16Mar 16 Author 1 hour ago, Filozof manijak said:Ne dirajte mi Timotija, da ne bude posle:Kako čovek pogleda ovo u ogledalo i kaže sebi "do jaja mi je frizura, spreman sam za dodelu oskara gde će me gledati ceo svet"?Evo živ nisam.
March 16Mar 16 Bar smo se spasili reklame za Dinu III koja počinje sa : u glavnoj ulozi TS dobitnik Oskara.
Create an account or sign in to comment