January 10, 20251 yr 25 minutes ago, vladavsnarod said: Moja izjava da mi pištolj treba u slučaju da se Bugari povampire nije usvojena i ubrzo je stiglo rešenje za oduzimanje. Sto je najludje, mislim da je ovo najbolji razlog za posedovanje, realno.
January 10, 20251 yr Ćaći su obnovili dozvolu, uz neko random obrazloženje zahteva. A i većini za koje ja znam da jesu. U principu bi i neko "imam ženu i dvoje male dece" moralo da odrađuje posao, jer čak i da se obavlja neka opasnija profesija to oružje ne može da se nosi, već jedino da se njime štiti kuća (a i to je upitno). Zanimljive primere sam našao u Estoniji, koja je do nedavno dozvoljavala nošenje. Najveći broj dozvola za oružje koje je nošeno je bilo među taksistima.
Create an account or sign in to comment