A better way to browse. Learn more.
A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.
Sign In
Forgot your password?
1 hour ago, Verterdegete said: Dajte vise tu facepalm reakciju da imamo.
Dajte vise tu facepalm reakciju da imamo.
🤦
December 15, 20241 yr
Sve mogu da vas razumem, ovaj setao sa nosorozima, onaj ziveo u getu Angole, treci samo letovao negde u Africi... ali Shanjan koji je ziveo i radio tamo x godina a nije pri povratku poveo neku crnu ma
December 14, 20241 yr
December 17, 20241 yr
Verovatno nisi bio dugo u Ugandi. Saobraćaj u Kampali je mnogo gori nego u Beogradu, ja sam jednom putovao sat vremena iz kancelarije do hotela a relacija je bila oko 1km. Pošto je padao mrak i nosio
https://youtu.be/2Bj7F6p6kQU
Druga-treca generacija napustaju truli zapad i nazad.
Create an account or sign in to comment