Jump to content
IGNORED

TEMU - Trošenje Evry Monetarno Ugroženih


Recommended Posts

On 10.9.2024. at 1:38, omiljeni said:

 

ww6gu4G.png

 

Koliko vidim, Temu je manji deo biznisa tog holdinga.

 

Quote

Pinduoduo Inc. (Chinese: 拼多多; Pinyin: Pīn duōduō) is a Chinese online retailer with a focus on the traditional agriculture industry. The business is the largest product of PDD Holdings, which also owns the online marketplace Temu.

https://en.wikipedia.org/wiki/Pinduoduo

Link to comment

Stigla dva paketa juče i danas, poručeni 23.8.

 

Deluje sve okejiš, naravno na slikama je bolje nego uživo, ali mislim da je sve mahom funkcionalno.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Svaka čast ljudima koji tamo kupe nešto stvarno pametno i korisno.

Najkorisnija stvar u mom paketu je neki češač za ledja sa teleskompskom drškom, i rodjak mu za ubijanje muva.

U zadnjem momentu sam izbacio termalni štampač etiketa i olovku za 3d štampanje. :isuse:

Edited by mraki
  • Haha 8
Link to comment

Pobogu ljudi, ko kupuje od TEMU ista nego sexy, daleko od kvalitetnog, zenskog vesha? Sitgne u Japan sutradan il za max 2 dana.
Moja zena kupila, ima ih, neraspakovano pakovanje vreca kao dzak cementa. Upola manji paket, raspakovan, primenjen, pa sta?
Cak je i re-upotrebljivo.
Zna ona za "Victoria Secret" ali tamo treba da ode u radnju, sve 20 puta skuplje a zasta? To joj je jedna prodavacica i rekla: "Da napalis muza, temu ti je 20 ako ne i 50 puta jeftiniji. Ja to radim svom muzu,  iako je je ovo moj posao u ovoj radnji". Tako je pocelo to narucivanje bagatele od koje se i ne ocekuje da traje a uradi posao petkom uvece i vikendima.

Link to comment
23 hours ago, vememah said:

 

Mmmm :wub:

 

Meni temu ne nudi ovo nego sve neki nadrk veš :sad:

 

A ionako ga ne koristim :sad:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...