Jump to content
IGNORED

TEMU - Trošenje Evry Monetarno Ugroženih


Recommended Posts

Ahoj, kupoholičari, da li je neko kupovao nešto preko sajta temu.com - liči na Ali ali je dostava mnogo brža i avaj nema Srbije u listi mogućih zemaljaa imaju ekstrapovoljne neke stvari za moj hobi i sad me prsti svrbe u razmišljanju kako da dodjem do toga

Link to comment
2 hours ago, ljuttko said:

Ahoj, kupoholičari, da li je neko kupovao nešto preko sajta temu.com - liči na Ali ali je dostava mnogo brža i avaj nema Srbije u listi mogućih zemaljaa imaju ekstrapovoljne neke stvari za moj hobi i sad me prsti svrbe u razmišljanju kako da dodjem do toga

 

Temu je fensi Ali. Osim sto su ulozili gomilu para na reklame isto. Kineska roba, kineska dostava. Da dodjes do toga sto ti treba, hmm...kao i do sada. Dostava ili ne.

Link to comment
11 hours ago, Baldrick S. said:

 

Temu je fensi Ali. Osim sto su ulozili gomilu para na reklame isto. Kineska roba, kineska dostava. Da dodjes do toga sto ti treba, hmm...kao i do sada. Dostava ili ne.

znam da je kinesko ali imaju  neke stvari koje su bolje složili od Alija za moj slikarski hobi a to najviše naručujem ( a kod kineza su i dalje  odlične a 5 puta jeftinije recimo četkice za slikanje od prirodne dlake, sada rade šablone  velikih formata koji meni trebaju, zamisli da kod nas ako naručim 30 x 30cm da mi izreže neko , 1 košta 15 e a na Temu imam komplet od 6 komada za 6 e . razlika nezamisliva . Temu ima za razliku od Alija mogućnost tih kompleta, i ako ima poštarine platim jednu za sve, Ali komad po komad i na svaki dodaje poštarinu. naručujem 5 istih četkica , isti prodavac , šalju mi 5 paketića. Ali Temu izgleda zna da kod nas pošta mažnjava i ne isporučuje i zaobišli su nas.  Moraću preko rodbine iz sveta da naručim izgleda

  • +1 3
Link to comment
  • 3 weeks later...
On 1. 5. 2024. at 22:46, ljuttko said:

Ahoj, kupoholičari, da li je neko kupovao nešto preko sajta temu.com - liči na Ali ali je dostava mnogo brža i avaj nema Srbije u listi mogućih zemaljaa imaju ekstrapovoljne neke stvari za moj hobi i sad me prsti svrbe u razmišljanju kako da dodjem do toga

Sad ima i u Srbiji. Jake akcije i popusti na otvaranju posebno u prvih 5 sati od pravljenja naloga.

 

Ono što je prijatno iznenađenje je da ima dostava za Srbiju za sad besplatna + poštin tracking.

  • Hvala 3
Link to comment

Joj gledao sam po youtube da amerikanci pricaju da taj temu ima neke potpuno sulude cene. Jel to vazi i za nas? Sta vredi da se pazari?

Link to comment
36 minutes ago, Shan Jan said:

Joj gledao sam po youtube da amerikanci pricaju da taj temu ima neke potpuno sulude cene. Jel to vazi i za nas? Sta vredi da se pazari?

 

A klikni brt pa vidi, što samo ja da se zaebem :happy:

Svi popusti su preko 40%

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Kliknuo sam, pogledao par itema i ugasio, čestitam sebi na snazi volje :D

 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Ja sam malo poludjela i ako mi ne stigne slikarskog materijala i kupaćih za pare koje sam večeras pokršila ubiću nekoga. Bilo je želim sve  želim odmah :D

  • Wub 1
Link to comment

Živelo čelično prijateljstvo nas i Kineza i precednik Si, veliki je :) . Jedan veliki šablon  je sa Ali ekspresa stigao  za manje od 15 dana do mene što je rekord svih rekorda. Na drugoj strani na ovom Temuu sam našla rastegljive i divno šarene kaputiće za kofere po ceni od 800, 900 dinarjev u trenutku kad sam se spremala da kod nekog instagram prodavca naručim za 2200.  Čisto da znate :)

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jel stiglo nesto nekome sa Temu-a? Ja narucio zajebaste me da pogledam ali jos uvek nista ni ovako ni na pracenju kod poste.

Link to comment
2 minutes ago, Moća said:

Jel stiglo nesto nekome sa Temu-a? Ja narucio zajebaste me da pogledam ali jos uvek nista ni ovako ni na pracenju kod poste.

 

meni ovo zadnja poruka na njihovom sajtu:

 

 
Quote

 

In Transit
Going through customs
June 1, 2024, 8:07 pm

 

 
 
rok za isporuku 4-20. jun, taj link za praćenje pošiljke što su mi dali još ne radi, ili ja ne znam da ga ukucam :sleep:
Link to comment
Posted (edited)

Xaxa, upravo sam se spremala da pitam  isto. Kad smo svi navalili, pa carinici moraju da rade ko mravići. A mene prsti svrbe za 20 različitih šablona, četkica, o 2 kupaća da i ne govorim. Carine ih kao da sam naručila tovar kokanina a na listi čekanja imam još toliko  koječega. Za to vreme sa Alija stigli sitni komadi svi,  za manje od 3 nedelje.  Kod za praćenje ne radi jer kao radi tek kada prodje carinu, meni je rok isporuke 3-19 jun. plus , u tom kodu  koji su dali za praćenje generalno slovo br 1 za pošiljke iz inostranstva ne valja  kada se pogleda na sajtu pošte sistem obeležavanja  ovaj koji su oni poslali je neispravan.

Edited by ljuttko
Link to comment

Prva pošiljka sinoć prošla carinu, najkasnije do 12og stiže.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...