Jump to content
IGNORED

In the year 24 25 - US Open 2024


Ros

Recommended Posts

samo sto Siner nije prosao ni 2% medijskog i javnog linca u odnosu na Novakovu covid epopeju.

 

licno nemam nista protiv njega, najbolji je igrac na hardu trenutno i u neku ruku mi je drago sto je izbegao suspenziju. u tom slucaju bi se sad dokazani luzer Zveki smeskao sa pozicije svetskog broja 1, sto nikako ne bi bilo u redu.

 

ali ipak poredjenja radi,

Sarapova - 2 godine suspenzije

Halepova - 4 godine suspenzije

a obe su bile broj 1 i visestruke sampionke,

za druge me mrzi i da proveravam ...

jbg

  • +1 2
Link to comment

Šarapova je nastavila da uzima meldonium nakon što je isti stavljen na listu zabranjenih supstanci, o čemu je dobila mejl od antidoping agencije, neuporedivo sa ovom situacijom.

 

Halep nije odmah mogla da objasni prisustvo nedozvoljene supstance u organizmu.

Link to comment
3 minutes ago, reg said:

Šarapova je nastavila da uzima meldonium nakon što je isti stavljen na listu zabranjenih supstanci, o čemu je dobila mejl od antidoping agencije, neuporedivo sa ovom situacijom.

 

Halep nije odmah mogla da objasni prisustvo nedozvoljene supstance u organizmu.

 

Misliš, da je Simona odmah smislila nebulozu kao izgovor, da bi je blaže kaznili?

 

Halep očigledno nije platila pravu advokatsku kancelariji, pa je niko nije posavetovao da izgovori u svoju odbranu što je izgovorio Siner. Da podsetim, fifzio je posekao prst pre neki dan, onda je na tu ranicu sipao neku kremu ili sprej, šta god, a ona je sadržala nedozvoljenu supstancu, pa se to prenelo prilikom masaže na krv i urin Sinera. :ajde:

 

 

  • +1 2
Link to comment
37 minutes ago, Arkadija said:

Da podsetim, fifzio je posekao prst pre neki dan, onda je na tu ranicu sipao neku kremu ili sprej, šta god, a ona je sadržala nedozvoljenu supstancu, pa se to prenelo prilikom masaže na krv i urin Sinera

Ima čak i snimak fizia sa flasterom na kažiprstu tokom jednog meča na Indian Wellsu :rolleyes:

 

Šarapova je napravila glupost jer je odmah sve priznala i imala konferenciju za medije ....danak neiskustvu 

Inače za taj meldonim nije ni dokazano u kolikoj meri utiče na performanse ,samo se ustanovilo da ga ceo istočni blok  jede kao alvu 

A sa druge strane bare svi su nešto bolesni astma,adhd,bipolar,bolikitis ...

  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, Arkadija said:

 

Misliš, da je Simona odmah smislila nebulozu kao izgovor, da bi je blaže kaznili?

 

Halep očigledno nije platila pravu advokatsku kancelariji, pa je niko nije posavetovao da izgovori u svoju odbranu što je izgovorio Siner. Da podsetim, fifzio je posekao prst pre neki dan, onda je na tu ranicu sipao neku kremu ili sprej, šta god, a ona je sadržala nedozvoljenu supstancu, pa se to prenelo prilikom masaže na krv i urin Sinera. :ajde:

 

 

 

Imajući u vidu kako je Siner prošao, da. Nebuloza + advokati. Da je to uradila i da nije prošlo mogli bi da pričamo o dvostrukim standardima.

 

Sinerova odbrana ima dva elementa, nebulozan izgovor  + argumentacija advokata povezanih sa IATA da u pitanju nije slučaj kada ni nebulozni izgovori ne pomažu, jer maser sa nezarastajućom posekotinom ne potpada pod člana ekipe kod koga je isključena slučajna kontaminacija.

 

To je ono što razlikuje Sinera od uspešnih nebuloznih odbrana Gaskea, Jastremske i Erani, dobio je supstancu od člana svoje ekipe, ali ne onog koji je obuhvaćen propisima.

 

Što se mene tiče ovaj USO je imao vajb Tour de France kad je Armstrong uzeo.

Link to comment

neki dan sam se sa nekim svabom raspravljao na fejsu. lik me ubedjuje da je novak uhapsen u austrailiji zato sto je hteo da udje sa laziranom potvrdom o vakcinaciji :D

 

Link to comment
13 minutes ago, reg said:

 

 

Što se mene tiče ovaj USO je imao vajb Tour de France kad je Armstrong uzeo.

Sa jednom bitnom razlikom, Armstrongu su posle toga oduzete sve titule i počasti, plus je kanselovan iz bitisanja i  iz sećanja ljudi.

Siner je trenutno obasut lovorikama.

Edited by Arkadija
Link to comment

Sinerova odbrana je toliko nebulozna da bi mene bilo sramota da sam na njegovom mestu da je iznesem.

Mozda bi neko od istrazitelja mogao da napraviti eksperiment sa tom kremom. Koliko toga treba staviti na prst da bi se prilikom masaze prenelo u krv druge osobe i da nakon par sati i dalje bude prisutna aktivna supstanca u krvi izmasiranog? Pa to sve isprobati i sa zavojem na prstu masera. :jerry:

Janik je jos, da bi sve bilo uverljivije dao otkaz onoj dvojici jadnika jer su kao oni krivi za sve.

Eh da se Masa setila da otpusti nekog iz staba jer nije procitao mejl u kom je pisalo da se meldonijum od NG vise ne moze koristiti, mozda bi jos uvek igrala :thumbup:

Medvedev je imao intetesantnu izjavu, u fazonu lako je Sineru kad je njegov put kontaminacije bio tako ocigledan i lako objasnjiv. Ima cak i slike kao alibi gde je fizio u prvi plan isturio zavijeni prst. 

Zamisli sednes u sorcu na koznu fotelju prethodno namazanu sredstvom za sjaj koze koje u sebi sadrzi ko zna sta. Posedis na tome pola sata, op evo dopinga u krvi, a nemas blage veze kako je tamo dospeo. 

Link to comment
4 hours ago, Arkadija said:

Sa jednom bitnom razlikom, Armstrongu su posle toga oduzete sve titule i počasti, plus je kanselovan iz bitisanja i  iz sećanja ljudi.

Siner je trenutno obasut lovorikama.

 

Ne znam na šta misliš kada kažeš "posle toga". Uzeo je sedam titula od 1999 do 2005, a mislim da su mu sve oduzete tek 2012, iako je valjda 2005 novim metodama otkriveno da je koristio EPO još 1999. Meni je kao klincu delovalo bizarno već negde 2002e, a 2004 je obavljena knjiga o njegovom dopingovanju.

 

Siner, ako nastavi kako je krenuo će pre završiti kao Kontador. Mooožda mu oduzmu tu i tamo koju titulu/nedelju.

Edited by reg
Link to comment

Mislim da lens nikada nije uhvacen, pao je zato sto su ga drukale kolege iz tima.

 

inace, direktor nase antidoping agencije smatra da se siner nije dopingovao ali da je svakako morao biti kaznjen .

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...