Jump to content
IGNORED

In the year 24 25 - US Open 2024


Ros

Recommended Posts

20 minutes ago, Tsai said:

Ne znam za koga da navijam. Jedan prevarant drogeras, drugi prevarant antiferplejas

Za Marijanu :D

Meni Siner ipak drazi ali ce ga unapredjena verzija Rodika, dooobro namuciti danas. 

Edited by Serena
Link to comment

na nekom od prethodnih meceva ide on court intervju sa Drejperom i novinarka ga zaebava za ovu slampavu majicu koju poteze svaki poen, ovaj je iskulira u fazonu my style my biznis ili tako nesto ...

 

dobro igra, zasluzio je ovde bar set ali sad je gotovo

Link to comment
On 3. 9. 2024. at 21:04, FPLS said:

"Za mene Đoković nije prijatelj, njegovi saveti mi ne trebaju, on mi je rival i konkurencija. Tako gledam njega, kao i svako muško, žensko, da li iz ove zemlje, one zemlje... Meni svi oni stoje na putu, želim da budem bolja od svih njih, najbolja na svetu i ja se toga držim, ispuniću svoj san", kaže Teodora, koja je na kraju imala i poruku za Noleta:

 

"Očekujem da ću postaviti još višu lestvicu od 24 grend slem trofeja", zaključila je Kostovićeva.

 

Mlada srpska teniserka Teodora Kostović završila je učešće na juniorskom US open- u u četvrtfinalu. Od nje je bila bolja Japanka Vakana Sonobe u dva seta, 6:3, 6:4.

 

:covid19:

Link to comment

U cetvrtfinalu su igraje jos dve na IĆ 

YD7R1Qo.jpeg

U SF bio svesrpski okrsaj tako da je u finale prosla petnaestogodisnja Engleskinj Mika Stojsavljevic :thumbup:

 

Link to comment

Dal se neko seca Torina 2021 kad je Medo igrao protiv Sinera (upao kao zamena) i prvi set dobio sa nulom pa je mimoilazeci se sa Sinerom na mrezi kao slucajno poceo da zeva? 

 

  • +1 1
Link to comment

Sabalenka pretrpela brejk u trenutku kada je servirala za prvi set. U polufinalu joj seto desilo kada je servirala za meč.

Čini mi se da Sabalenka večeras previše forsira, odnosno igra preagresivno, podjedna je broj W/UE u ovom trenutku. Na mreži je odlična!

 

5:5 Sabalenka servira, 30 obe.

Edited by Ras
Link to comment

koji visak hormona i energije jbt ... ako rezultat krene po zlu ide nervni slom kao protiv Gof prosle godine.

 

voleji i dropovi bez greske. odlicna predstava. podseca me na duele Vilijams i Kerber

Link to comment

7:5 Sabalenka.

 

U 11. gemu je spašavala BL, napravila bar 2 duple servis greške i taj se gem odužio na dobrih 6-7 minuta.

U 12. gemu Pegula spašava dve set lopte pri 15:40, a nešto kasnije i još jednu, a onda pravi prvu duplu za novu set loptu koju ovaj put Sabalenka koristi.

 

Odličan tenis!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...