Jump to content
IGNORED

In the year 24 25 - US Open 2024


Ros

Recommended Posts

U zenskoj juniorskoj konkurenciji imamo obecavajucu 17-ogodisnju Teodoru Kostovic, danas prosla u osminu finala, inace je 6. na juniorskoj rang listi. Elem, zanimljiv intervju za srpske medije posle :D

 

Quote

"Došla sam sa ambicijom da osvojim US Open. Osećam se super, imam osvojena tri turnira zaredom (Koledž park, Bitom i Rohengton), mislim da je sad i na red došao grend slem."

 

"Već sam odigrala dva, tri profesionalna turnira i to me je već bacilo na poziciju 930 i neku. Do kraja ove godine želim da budem broj jedan na juniorskoj rang listi, tako da ću miksati što se toga tiče, malo juniorski, malo seniorski, ali prioriteti će mi još neko vreme biti juniorski. Sledeće godine, možda ću odigrati Australijan open juniorski, možda budem igrala i kvalifikacije profesionalnog grend slema, uglavnom potrudiću se da igram seniorske turnire. Posle ovoga treba da igram 75.000 u Srbiji, tu bi trebalo vajld kartu a dobijem, ako sve prođe kako treba i Evropsko prvenstvo. To mi isto je velika želja, da uzmem zlatnu medalju na Evropskom u singlu i dublu."

 

"Izbacila sam slatkiše, izbacila sam pohovanu hranu, trudim se da jedem čisto, da jedem što više povrća, voća. Meso naravno jedem, nenormalna nisam, meso ne izbacujem nikako, bez mesa ne mogu da igram. Uglavnom jedem piletinu, losos, sve zavisi od dana i rasporeda, ali, uglavnom – nema slatkiša, nema ničega, odrekla sam se svega i obećala sam sebi, sladoledom ću proslavljati grend slem titule – inače ništa."

 

"Ne volim da menjam trenere, imam par njih oko sebe s kojima radim, trener što se mene tiče, treba da bude strog, ja volim kad je neko strog, da ima disciplina neka na treningu, lelemude i slatkorečive ne volim. Ako se zezamo, mi se zezamo, ali kad radimo, radimo i to je to. Prihvatim kritiku, ako nisam dobro uradila, nisam dobro uradila, daj to da ispravimo i da idemo dalje."

 

"Za mene Đoković nije prijatelj, njegovi saveti mi ne trebaju, on mi je rival i konkurencija. Tako gledam njega, kao i svako muško, žensko, da li iz ove zemlje, one zemlje... Meni svi oni stoje na putu, želim da budem bolja od svih njih, najbolja na svetu i ja se toga držim, ispuniću svoj san", kaže Teodora, koja je na kraju imala i poruku za Noleta:

 

"Očekujem da ću postaviti još višu lestvicu od 24 grend slem trofeja", zaključila je Kostovićeva.

  • Haha 2
  • Hvala 2
  • Tužno 1
Link to comment

Mislim d sam Ivaniševića nedavno čuo da o njoj govori kao o velikom talentu. Jedan od intervjua u vreme Sarajevo film festa gde je ovaj gostovao. Pokušaću da pronađem.

Link to comment

Iznenadilo me kad su ga mnogi, čak i na ovom forumu, pominjali kao kandidata za osvajanje, i pored gubitničke istorije kakvu ima.

 

 

S obzirom na talenat, možda i najveći luzer svih vremena.

Edited by Jeremija
Link to comment
On 2. 9. 2024. at 1:24, Midžeta said:

"Da osvojim set vise nego u prethodnim finalima"

 

Ha Ha Lol GIF

 

Set i dva vise, Sasice opet si se nasao and you know the rest

 

 

Bravo za Klarka Gejbla za sirotiju, nadam se da ce uzeti titulu

Link to comment

kad je poslednji put neki amerikanac bio u finalu gs-a?

 

Spoiler

2009, rodik izgubio od rodje na vimbiju

 

Link to comment

Zverev i Fric su odigrali jedan prosecan mec, sa jakim servisima i isto tako jakim udaranjem loptice i nista vise. U toj prosecnosti, Fric je bio neznatno bolji.

Sasa dokazao da je veliki luzer.

 

Moja rang lista najvecih luzera je Cici, pa Sasa, dalje nema.

Link to comment
1 hour ago, Ros said:

kad je poslednji put neki amerikanac bio u finalu gs-a?

 

  Reveal hidden contents

2009, rodik izgubio od rodje na vimbiju

 

To je bio pravi triler i svim srcem sam navijao da Rodik dobije, ali jbg.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Arkadija said:

Zverev i Fric su odigrali jedan prosecan mec, sa jakim servisima i isto tako jakim udaranjem loptice i nista vise. U toj prosecnosti, Fric je bio neznatno bolji.

Sasa dokazao da je veliki luzer.

 

Moja rang lista najvecih luzera je Cici, pa Sasa, dalje nema.

Belgijanac Goffin je verovatno treči :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...