Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League - Premer/Brod/Beton - sezona 2024/2025


Recommended Posts

Gledajuci multi sinoć, baš dosta sveže krvi u ligi. Dosta mladih i rekao bih neafirmisanih igrača.

 

Malo se pravi smena generacija, nije mi juče kvalitet bio na tipa sezoni pre ili pre par. 

 

No, rano je. Tek počinje juriš.

Link to comment

Sram te bilo da od prvog kola ovako džinksuješ a dobro znaš da včrs Solanke zabija dva već u prvom da vrati ono što ti je prošle sezone u prvom kolu oduzeo Tripije kad ti je istopio prednost sa nekih 17 asistencija :fantom:

  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Od ove sezone može maksimalno 5 free transfera umesto 2 koliko je bilo do sad (prenos iz prethodnih kola)?

  • +1 1
Link to comment

Ostaviti Rašforda ili svičovati za Ezea? Pitanje je sad, ili neka treća opciaj za 7 banki

Edited by Jesper23
Link to comment

Mislim da je Eze generalno bolja opcija, ali ne bih žurio sa promenom, osim u slučaju neke povrede, ok je sačekati malčice.

Link to comment
4 hours ago, Azdaja said:

Šta su još menjali, ne stižem da čitam. Kad su divljakuse dozvoljene i koliko?

Dobija se neki Mistery chip od januara, ne znamo jos sta je.

 

A sto se tice transfera, ako skupis 5 komada, ali ih ne iskoristis, neko odradis WC, transferi za sledece kolo se nece resetovati, nego ce ti ostati 5. Do sada je bilo ako imas 2, pa odigras WC, gubis taj jedan ekstra transfer za sledece kolo.

  • +1 1
Link to comment

Meni je to najbolja promena, akumulacija neiskorišćenih transfera.

 

Misteriozni čip, spekulišem da će biti jednom dozvoljena promena kapitena ili igrača u sred kola.

 

Link to comment

Ubi me Pedro Porro ko štapom :isuse: Gubim 72-70 zato što je baš morao da zabije gol Lesteru... za kog inače navija neprijatelj™ u ovom kolu. Nadam se da ti je bilo bar malo žao kad ga je zabio, @Zis

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...