Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Fantasy Premier League - Premer/Brod/Beton - sezona 2024/2025

Featured Replies

1 hour ago, San Epifanio said:

Koliko vidim, ukupno nas je 19. Average nam se smeši

 

Bolje da uđe neko iz betona ako se ne prijavi 20.

  • Replies 159
  • Views 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

Bolje da izbace nekog iz broda nazad u beton. I ovako nas je malo.

Edited by dragance

11 minutes ago, dragance said:

Bolje da izbace nekog iz broda nazad u beton. I ovako nas je malo.

Surovo rešenje, ali najbolje.

 

Dragane :ziga:

12 minutes ago, dragance said:

Bolje da izbace nekog iz broda nazad u beton. I ovako nas je malo.


Čoveče ti bi samo izbacivao…

Jeste represivno, ali je pravednije resenje. Ionako je pola Broda uslo administrativnim putem :D

U Betonu nas je 10. Nemoj sad da nam nekog kradete :nobles:

Edited by adasevic

Ja bih nazad na brod, beton mi ne prija, bio sam najlepši 16o plasirani, više sile, čitaj PUPPEFA me isbacila. Kme 

Đentlmenski nudim @Svarog mesto na palubi, a ja ću da gulim beton. Međutim ako kolega, neće, ja ću se rado kod kapetana u njegove odaju ugnijezditi i voditi svoju slatku malu četu predvođenu crnim Aleksandrom. Hvala vi.

On 14. 8. 2024. at 9:21, notenoughreasonsforclaire said:

Ja ulazim danas popodne, bez brige:D.

Sad sam pokušao da rastumačim ko nedostaje i čini mi se da si to 99% ti 🙂

  • Author

Ja sam se malo isključio kako smo popunili Premer, nemam uvid u ostale lige ko je ušao a ko nije.

 

Beton je OK i sa 10 timova.

 

samo da se Brod popuni, da ne mora dodatna tumbanja da se prave.

3 hours ago, San Epifanio said:

Sad sam pokušao da rastumačim ko nedostaje i čini mi se da si to 99% ti 🙂

 

Ja sam, priznajem. Upadam, bez brige:lalab:.

Ušao, idemo!

Jel brod pun, može.provera? Tu sam i dalje, čekam ispred mosta za ukrcavanje.

Brod 20/20

  • Author

To je to, svi ostali u Beton, ko hoce da igra. Ako ubacujete ljude van foruma, bar zapamtite ko je ko, da mozemo da ih identifikujemo kad budemo pravili spisak za sledecu sezonu.

 

edit: Da li mogu admini da pinuju ovaj topic, a onaj proslosezonski da skinu? Hvala.

Edited by Behemoth

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.