Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League - Premer/Brod/Beton - sezona 2024/2025


Recommended Posts

10 hours ago, Behemoth said:

Moze i draft što se mene tiče.

 

Ne znam kako stojite u Brodu/Betonu, da li su svi ušli u ligu, u Premeru još @keljans nije ušao, nadam se da će uspeti do petka.

Oce l biti taj beton? Pravio neko? Ne dobih poruku. 
Kako to funkcionise? 8 real igraca, 12 proseka?

A vrv je glupo pitanje, al nesam skolovala - h2h liga ne moze brojati vise od 20 igraca? Ili i tu ima neka fora? 
 

Napravicu ja Beton ako se vec niko ne javlja.

Link to comment

Dogovor je bio, ako se dobro secam, da se simulira PL, 20 timova, pa svako sa svakim po 2 puta.

 

@MeanM@ Napravi Beton, i salji ljudima, ja nisam ispratio da li je vec neko to uradio.

  • Hvala 1
Link to comment

Poslao sam kod drugaru, rekao je da ce da resi to do vikenda. Ako bas bude stani pani upascu ja umesto njega.

Link to comment

Znaci Beton jos niko nije napravio?

 

Evo, napravio ja...

 

PPP Beton

kod: 4dt5gq

 

Neka ga ovde ako jos neko hoce da udje. Poslacu ppove za preostalih 7 timova koji su se prijavili da hoce da igraju, a ako jos neko zeli nek upada, pa cu u petak da zatvorim ligu na neki paran broj klubova... 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, nick1986 said:

Poslao sam kod drugaru, rekao je da ce da resi to do vikenda. Ako bas bude stani pani upascu ja umesto njega.

Kog vikenda? Pocinje igra u petak, nema vikenda :)

 

U Premeru jos nedostaje @keljans, nije ni video poruku koju sam mu poslao, pa ako neko ima nacin da ga kontaktira van foruma, neka to uradi.

Link to comment

PPPremer je zaključan i spreman za početak lige.

 

Ajde popunjavajte ostale lige do petka pa da se igramo.

 

Srećno svima !!!

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Zdravo svima,

 

Javljam se sa željom da učestvujem u ligi kao novi takmičar, kakva je procedura i da li postoji prostor?

 

Imam i jednu molbu mog druga, koji ima problem sa prijavljivanjem. Korisničko ime mu je Kec u Nišu, i ušao je u Premijer ligu posle nekoliko sezona kao 5. iz baraža, da li možete da pomognete kako bi imao priliku da se takmiči i učestvuje u najvišem rangu?

 

Pozdrav, Miloš.

Link to comment
On 14. 8. 2024. at 11:17, adasevic said:

Znaci Beton jos niko nije napravio?

 

Evo, napravio ja...

 

PPP Beton

kod: 4dt5gq

 

Neka ga ovde ako jos neko hoce da udje. Poslacu ppove za preostalih 7 timova koji su se prijavili da hoce da igraju, a ako jos neko zeli nek upada, pa cu u petak da zatvorim ligu na neki paran broj klubova... 

 

 

 

Evo ga kod ovde... 

Link to comment
2 hours ago, Vuka89 said:

Zdravo svima,

 

Javljam se sa željom da učestvujem u ligi kao novi takmičar, kakva je procedura i da li postoji prostor?

 

Imam i jednu molbu mog druga, koji ima problem sa prijavljivanjem. Korisničko ime mu je Kec u Nišu, i ušao je u Premijer ligu posle nekoliko sezona kao 5. iz baraža, da li možete da pomognete kako bi imao priliku da se takmiči i učestvuje u najvišem rangu?

 

Pozdrav, Miloš.

Na žalost, Kec u Nišu će morati u Beton ligu. Imali smo rok za prijavu igrača, da se izbrojimo i vidimo ko učestvuje i ove sezone a ko odustaje, pa pošto se Kec u Nišu nije javio na vreme, sada je već kasno, jer smo ubacili prvog sledećeg sa liste. Pravila su stroga, žao mi je što je ispao za zelenim stolom :D

 

Sledeći put da prati situaciju na forumu, pa neće biti takvih problema.

Link to comment

Au koje sranje i ja sam poduvao zbog ne čitanja teme.... :(

 

Jel rešen brod ili ima još mesta za pustinjake?

 

Opa kara banana, ispao sam u beton u baražu. Jeziva prevara. Al igram. Ua sistem! Ua!

Edited by Azdaja
Ua
Link to comment

U Betonu nas je 9... ajmo ljudi dok jos ima mesta upadajte :D

 

Ako bude neparan broj, ubacicu ja svog klinca... bolje to nego average...  al to cu da cekam bar do 5 sutra...

Edited by adasevic
  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...