Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League - Premer/Brod/Beton - sezona 2024/2025


Recommended Posts

33 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ubi me Pedro Porro ko štapom :isuse: Gubim 72-70 zato što je baš morao da zabije gol Lesteru... za kog inače navija neprijatelj™ u ovom kolu. Nadam se da ti je bilo bar malo žao kad ga je zabio, @Zis

Mislim da je dvoboj riješio onaj palac dolje na @ubibobijev kontradžinks, baš neočekivan poklon od iskusnog forumaša & fantaziste, fala, fala

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Ma znao sam da Solanke neće uraditi ništa na debiju, ali da me uneredi baš Porro kog sam pola prošle sezone držao u timu kao malo vode na dlanu čak i kad ništa nije prihodovao... to se nisam nadao.

 

Čestitke svakako.

 

Link to comment
47 minutes ago, Zis said:

Mislim da je dvoboj riješio onaj palac dolje na @ubibobijev kontradžinks, baš neočekivan poklon od iskusnog forumaša & fantaziste, fala, fala

Možda bi i @Moća prizvao Solankea da je na vreme upotrebio kontrakontradžinks ali avaj :fantom:

Link to comment
20 hours ago, Weenie Pooh said:

Ma znao sam da Solanke neće uraditi ništa na debiju, ali da me uneredi baš Porro kog sam pola prošle sezone držao u timu kao malo vode na dlanu čak i kad ništa nije prihodovao... to se nisam nadao.

 

Čestitke svakako.

 

 

I mene isto :(

 

71-69 gubim i cekam Sona i Udogia... protivnik Pedra faking Pora... na kraju 80-73 

  • Tužno 1
Link to comment
On 20. 8. 2024. at 16:03, Weenie Pooh said:

Ma znao sam da Solanke neće uraditi ništa na debiju, ali da me uneredi baš Porro kog sam pola prošle sezone držao u timu kao malo vode na dlanu čak i kad ništa nije prihodovao... to se nisam nadao.

 

Čestitke svakako.

 

Očigledno nisi čuo za onu staru izreku: U strahu su velike Solankeove oči :fantom:

Spoiler

Jbg bolje je to zvučalo sa Bosingvom onomad :sad:

 

 

 

Screenshot_20240822_131333_Chrome.jpg

Edited by ubibobi
Link to comment

Ovi ludaci ladno promeniše bonuse za neke igrače koji su igrali juče. Prošle godine se ne sećam da je bilo moguće promeniti bilo šta kad se na kraju dana obračunaju poeni. Robinson, Reja i Aina su nagrađeni sa po jednim bp, al je zato MGW izgubio 1bp. 

Link to comment

Pogrešio sam za Ainu, on je i juče imao 3bp, zato jr Gabriel (ARS) dobio 1bp u odnosu na juče. 

 

Link to comment

Nisam to primetio. Prošle godine nisu bile moguće promene bodova dan posle odigravanja utakmice. Ove korekcije su uveli od ove sezone.

Valjda ću neki put imati i poboljšanje u skoru, a ne ovako da mi iz zasede uzimaju krvavo stečene poene :)

Link to comment

Imali su neke izmene u bonus sistemu, ja to ni pre nisam bas razumeo, a sad se nisam ni trudio da razumem.

  • +1 1
Link to comment

U prvom kolu je Salah završio dan sa dva bonus poena (gol i asistencija u pobedi od 2-0), tri je imao TAA (nula golova, nula asistencija).

 

A dan kasnije, Salahu ipak stoji +3 umesto +2.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...