Jump to content
IGNORED

Kamala poslije Džoa


Roger Sanchez

Recommended Posts

Moja "onanisanja o revoluciji" su savršeno bezazlena jer se ništa stvarno ne dešava. Kad bi se nešto desilo, osetilo bi se svugde uprkos tvojom opsesijom IP adresama. 

 

Zamisli, krah globalne ekonomije bi se odrazio i na nas koji primamo plate u dolarima, wow, neviđen insight. Probaj da ga spinuješ još koji put sa nekim opaskama o VPN-u, znam da te ta skraćenica ovih dana baš fascinira.

 

Edited by Weenie Pooh
  • Haha 1
Link to comment
22 minutes ago, Weenie Pooh said:

Moja "onanisanja o revoluciji" su savršeno bezazlena jer se ništa stvarno ne dešava. Kad bi se nešto desilo, osetilo bi se svugde uprkos tvojom opsesijom IP adresama. 

 

Zamisli, krah globalne ekonomije bi se odrazio i na nas koji primamo plate u dolarima, wow, neviđen insight. Probaj da ga spinuješ još koji put sa nekim opaskama o VPN-u, znam da te ta skraćenica ovih dana baš fascinira.

 

 

tvoj guru je u 11 tezi o Fojerbahu odavno porucio takvima ko ti:

filozofi su do sada samo kenjali naokolo o svetu, vreme je da ispostuju kenjazu i da ga promene

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, 3opge said:

tvoj guru je u 11 tezi o Fojerbahu odavno porucio takvima ko ti:

filozofi su do sada samo kenjali naokolo o svetu, vreme je da ispostuju kenjazu i da ga promene

 

Neka si ti namolio ChatGPT da ti sažme Marksovu kritiku nemačkog idealizma, bolje nego ništa, ali mašiš fudbal na nekoliko nivoa: niti sam ja marksista, niti zagovaram apstraktni individualizam, niti imam išta protiv praktične revolucionarne aktivnosti, daleko bilo.

 

Problem je što ne živimo više u 19. veku. Marksove fantazije o oslobođenju radničke klase kao imanentnom u kontekstu razvoja kapitalizma su dokazano deplasirane. 

 

Ljudi koji se kunu u Marksa a navijaju za Kamalu kontra fašizma su najzbunjeniji ljudi na svetu. 

 

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Moja "onanisanja o revoluciji" su savršeno bezazlena jer se ništa stvarno ne dešava. Kad bi se nešto desilo, osetilo bi se svugde uprkos tvojom opsesijom IP adresama. 

 

Zamisli, krah globalne ekonomije bi se odrazio i na nas koji primamo plate u dolarima, wow, neviđen insight. Probaj da ga spinuješ još koji put sa nekim opaskama o VPN-u, znam da te ta skraćenica ovih dana baš fascinira.

 


Lepo i slatko je videti kako zvučiš samouvereno, a u stvari poznaješ Ameriku kao faunu kroz sličice životinjskog carstva.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
5 minutes ago, dragance said:

Što? Treba ga ismevati gde i kad god stignu.

 

Pa dobro, voli neko i taj Ivan Ivanović humor, pretpostavljam. Al ovo je gore i od toga

Link to comment
16 minutes ago, 3opge said:

sve je postalo MAGA

 

Ali bukvalno, ne može čovek više ni da isprati ko koga parodira.

 

 

Link to comment

Ah, opet ti Trumptardi pokušavaju sa humorom i baljezganjem. Zašto me ne čudi ko je to ovde preneo (opet)?

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ali bukvalno, ne može čovek više ni da isprati ko koga parodira.

 

 

 

AI ocigledno, ili ANI Artifical Non Inteligence

Edited by 3opge
Link to comment
1 minute ago, 3opge said:

AI ocigledno

 

Ne znam, možda. Meni je prilično ubedljivo kad đuska onako okruglasta, sa crvenom kravatom-dopičnjakom. 

 

Čudo je tehnologija.

Link to comment
28 minutes ago, Sammael said:

Pa dobro, voli neko i taj Ivan Ivanović humor, pretpostavljam. Al ovo je gore i od toga

 

Cringe je za nas matore, ali procena je da (relativno) mlade takva šala & komika inspiriše. 

 

Da li će ih motivisati u dovoljnoj meri ostaje da se vidi, ali ja za ishod ne brinem.

 

Ako upali, Veliki Šejtan propo. Ako ne upali, Veliki Šejtan opet propo :fantom:

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...