Jump to content
IGNORED

Kamala poslije Džoa


Roger Sanchez

Recommended Posts

5 minutes ago, Roger Sanchez said:

Oooops istina, my bad, pomiješao sam je s prezimenakinjom Dianom :inn:

 

Pa da, pretpostavio sam da te Diana Johnstone žulja, a ne australijska pesnikinja. 

 

Ješčito Fool's Crusade? Ima o ustaškoj emigraciji i Bobu Dolu, ima žemski, ima svega...

 

Link to comment

Nope, ali da se vratimo na temu, da posudim jedan tvit za retort tvojem kangu

 

 

Link to comment

Niti je niti treba. Surf the high wave i neka ubaci policy koliko i kada sama odluči da hoće, a ne da je ovi harangiraju za policy u kojoj će ići tražiti samo attack points 

High wave

Tramparin planirani policy ekspoze re: economy

 

Link to comment
18 minutes ago, 3opge said:

koja to jebena Kamala's policy? nije jos nista ni prezentovala koliko znam.

 

Ma šta će joj, nije kao da incumbent obično iznese konkretne rezultate sprovedenih policies. Ako je challenger retardiran i oslanja se na vibes, zašto ne bi i ona? What could possibly go wrong?

 

2 minutes ago, Roger Sanchez said:

Niti je niti treba. Surf the high wave

 

giphy.gif 

 

Link to comment
2 minutes ago, Roger Sanchez said:

:riba:

 

revolucionarka nepismena, muke modernog proletarijata kao avangarde revolucije

 

Link to comment

@Roger Sanchez

 

Eh sad, nemojmo se zajebavati da je "šta posle" kamen spoticanja zbog kog nema Revolucije.

 

"Šta sad" je nerešiv problem, "čto delat" pitanje na koje nemamo odgovor.

 

Kad bi se ta prepreka savladala, odmah bi bilo jasno kakav se to novi bolji svet može sagraditi.

 

Ako se npr. desi marksistička utopijska diktatura proleterijata, gradiće se neki bolji jednakiji harmoničniji svet u kom roboti rade a ljudi uživaju.

 

Ako se pak desi razmena termonuklearnih projektila, novi svet će se graditi ispod zemlje Fallout-style, gajićemo gljive i čekati da prođe zima. 

 

A ako se desi totalni kolaps ekosistema, novi svet će biti nalik Veneri. Pick your poison, glasaj za manje zlo.

 

Link to comment

Kao da je tebe briga za posledice, kada ti je dodir sa amerikom preko “VPN podešen na Čikago”.

Link to comment
6 minutes ago, dragance said:

Kao da je tebe briga za posledice, kada ti je dodir sa amerikom preko “VPN podešen na Čikago”.

Nemoj tako, iz pregrijane Džoove ekonomije dolaze mu i bankovnI transferi za isporučene LOC

  • +1 2
Link to comment
43 minutes ago, dragance said:

Kao da je tebe briga za posledice, kada ti je dodir sa amerikom preko “VPN podešen na Čikago”.

 

Posledice su globalne, kao što svakom ko čita sa minimumom razumevanja mora biti jasno.

 

VPN podešen na Čikago je savršeno relevantan kad je reč o rezultatima pretrage na Guglu. 

 

Za razliku od mozga podešenog na islamofobiju tipa "pričao mi kolega Francuz da je njegovoj ženi bila frka da u Egiptu ide bez muške pratnje."

 

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:

Za razliku od mozga podešenog na islamofobiju tipa "pričao mi kolega Francuz da je njegovoj ženi bila frka da u Egiptu ide bez muške pratnje."


Čuj “islamofobija” :D 

Verujem i njemu i njoj, a nisu jedini kojima se isto dešavalo. Ali, “gore je u Norveškoj” :D 

 

Posledice jesu globalne, ali tvoja onanisanja o “revoluciji” bi tebe najmanje pogodila, osim što bi izgubio platu pa ne bi mogao da prdiš unutar sistema.

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...