Jump to content
IGNORED

Slovenija - Srbija 20.06. 15:00


kakšen rezultat napovedujete  

75 members have voted

  1. 1. kakšen rezultat napovedujete


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/20/24 at 13:01

Recommended Posts

7 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

meni je fascinantno da nismo izvizdali slo himnu, kao postujemo se...

 

navijanje sa nase strane je bilo nula, nikakve pesme, nista 90'. dosli gastosi lepo obuceni da se slikaju i gledaju, pritom su stajali sve vreme ko diletanti. dok su slovenci organizovano navijali, slicno englezima, respect.

 

u gelzenu smo se 10x vise drali i navijali. + sedeli skoro ceo mec, osim kod sansi.

 

 

 

Ovim postom si možda upravo ubio pelenika :(

  • Haha 1
Link to comment
On 21. 6. 2024. at 14:48, Weenie Pooh said:

Jeste dobro hendlovao ovo, osim što insistira na debilnoj fazi o nelakom umiranju

On ima tu prizemnu komunikaciju sa nacionalnim korpusom navijača i ovo je namenjeno njima.

Isto kao "šta ste mislili, da će mene BUGARI da sapletu" izjavom koja podilazi svakom pravom Srbinu alergičnom na komšije iz zaleđa.

  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, Valkyrie said:

Isto kao "šta ste mislili, da će mene BUGARI da sapletu" izjavom koja podilazi svakom pravom Srbinu alergičnom na komšije iz zaleđa.

 

"Oni bebe na bajonete, uustaijebem, a mi lepo viljuškom boc..."

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

gledao hajlajtse malopre.. sve nase sanse, ispada da smo ih ubili po sansama, samo da nije htelo da udje...

 

ono mitrovo sa 5m kada je skinuo golmana smo svi na tribini videli u golu.

Edited by Mr.Mxyzptlk
  • +1 1
Link to comment
On 21. 6. 2024. at 16:54, đorđe geprat said:

samo da kažem da, ako nas usere, i pobedimo dance sve ovo o piksiju, SMSu i ostalima pada u vodu. minimalan poraz od nosioca grupe uz remi sa neugodnim slovencima. u slučaju poraza amazonska šuma i oveći kamenolom biće nedovoljni za drvlje i kamenje.

 

Zato treba da navijamo da nas ne usere jer je očigledno da smo trulež što bi se nekom ne daj bože pobedom samo zamaskiralo a Piksi bi imao opravdanje da jede govna na mestu selektora još koju godinu. 

 

Sa druge STRANE, naravno, jasno je da I ako puknemo i Piksija oteraju, sigurno nećemo dovesti nekog neutralca da pravi rezultat već opet nekog poslušnika i manje više biće sve isto tako da eto nas kod razloga zašto me ravno zabole patka za ovu repku.

 

Muslin nije dao da mu se petljaju, napravio je rezultat al je opet oteran jer SMS i koješta. Isto Antić. Ispada da ko god je uradio nešto, nije valjao... Naš savez u suštini. Govna jbg. 

Link to comment

Eh Muslin i Antara. Ista stvar, samo druga garnitura. Jedina razlika je u tome što se sada sve dešava pod SNS kapom, pa ima manje prostora i manje muda da se insistira na privatnim dilovima. FSS je od prvog dana poligon za nepotizam i slične marifetluke.

 

Doduše, posle one sramote sa Platinijem i Blaterom (ne ulazeći u to da li su krivi za taj njihov dvomilionski dzentlmenski dogovor), sumnjam da je igde bitno drugačije.

Link to comment

nije isto antara i muslin, nije čak ni sličan rasplet.

 

antić je za klasu a od nekih i za dve iznad bilo koga na toj poziciji, još od osima /za mene je i od njega bolji/ 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...