Jump to content

Slovenija - Srbija 20.06. 15:00


kakšen rezultat napovedujete  

75 members have voted

  1. 1. kakšen rezultat napovedujete


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/20/24 at 13:01

Recommended Posts

19 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Jeste dobro hendlovao ovo, osim što insistira na debilnoj fazi o nelakom umiranju koja zvuči kao da mu je Vučić napisao.

 

Ne sećam se da sam ranije čuo Piksija da priča engleski. Tarzanski trapav ali širok vokabular, sve se razume, nije gori od onog što su pričali npr. Erikson ili Kapelo.

 

Zna li se kad i gde je učio jezik? Za njegovu generaciju to nije bio standard.

 

Vi mlađi se ne sećate da su kod Velibora Vasovića bili obavezni časovi engleskog za igrače, i svi su mu se podsmevali zbog toga.

 

(Naravno da Piksi nije tako naučio engleski, verovatno je ovo što kaže @Ayatollah, samo da spomenem kakav je Vaske bio vizionar) 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Nemoj zajebavati. Bukvalno bi i Mesi na ovako važnoj utakmici napravio još tih 5 koraka laganog trka da mu ne ostane igrač sam na 5 metara od ga dok ide prodor po boku, a sms nije Mesi nego ofanzivni vezista ubačen da igra centralnog veznog. Mislim, sad je jasno da nije trebalo da ga ubaci, ali to ne menja činjenicu da je onakvo ponašanje težak bezobrazluk.

 

Necu da ispadne da branim debila Sergeja, poenta mi je samo da mu je Piksi promasio poziciju, a ne treba ni da igra u ovakvoj formi. I ne samo njemu vec i Vlahovicu i Zivkovicu je promasio poziciju.

 

Ja bih protiv Danaca probao sa Samardzicem i Tadicem iza Mitrovica/Vlahovica kad vec Zivkovic mora da igra desnog beka jer nema ko drugi.

  • +1 1
Link to comment

samo da kažem da, ako nas usere, i pobedimo dance sve ovo o piksiju, SMSu i ostalima pada u vodu. minimalan poraz od nosioca grupe uz remi sa neugodnim slovencima. u slučaju poraza amazonska šuma i oveći kamenolom biće nedovoljni za drvlje i kamenje.

Link to comment

Ne valja Tadić, ne valja Gaćinovic, ne valja SMS, primećujem pattern.

Još ste i onog jadnog golmana oterali, smeta jak Slaninarski lobi.

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
6 minutes ago, Nevernik said:

Ne valja Tadić, ne valja Gaćinovic, ne valja SMS, primećujem pattern.

Još ste i onog jadnog golmana oterali, smeta jak Slaninarski lobi.

 

Šalu na stranu, ne razumem hejtovanje Tadića. Izjava je bila glupa, ali on i dalje od svih tamo zna najviše i uopšte nije bio nešto preterano loš protiv Slovenije.

  • +1 5
Link to comment

Brate, kada gledaš highlight-e naravno da ćeš videti da majstorstvo najviše prezentuju Tadić i SMS, ali oni se ne ponavljaju često, već nestanu na po 10ak minuta i odbrana im je pandan, pa onoj iz 67og minuta juče. 

Link to comment

Одгледах први пут снимак гола, саврешен центаршут Илића, овакви прекиди су пола гола за нас и у регуларним ситуацијама а камоли кад идемо сви на скок, на све или ништа.

  • +1 1
Link to comment
On 20. 6. 2024. at 23:26, goofs said:

Ne možemo više proći dalje sa iksom, to je moglo u slučaju da su Englezi tukli Dance 2:0.

zar ne mozemo ako eng tuku slo sa vise od 2 gola?

Link to comment
26 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

zar ne mozemo ako eng tuku slo sa vise od 2 gola?


Mozemo da budemo treci i u tom slucaju ovisimo o puno drugih rezultata, pisao je Straja gore.

  • +1 1
Link to comment

meni je fascinantno da nismo izvizdali slo himnu, kao postujemo se...

 

navijanje sa nase strane je bilo nula, nikakve pesme, nista 90'. dosli gastosi lepo obuceni da se slikaju i gledaju, pritom su stajali sve vreme ko diletanti. dok su slovenci organizovano navijali, slicno englezima, respect.

 

u gelzenu smo se 10x vise drali i navijali. + sedeli skoro ceo mec, osim kod sansi.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...