Jump to content

Slovenija - Srbija 20.06. 15:00


kakšen rezultat napovedujete  

75 members have voted

  1. 1. kakšen rezultat napovedujete


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/20/24 at 13:01

Recommended Posts

12 hours ago, kud u maglu Simoviću said:


ma tu je sergej najmanji problem

 

šta ima da se cima uopšte kad zna da će na njegovo cimanje kajmak da oberu šurba, nedim i džajka, baš zbog toga sam i otvorio topik sa onakvim naslovom. objasniotm je rade u onom rilu kada prepričava zamišljeni razgovor između šurbatovića i aleksandra pavlovića iz bajerna o premijama iz katara

 

sad kao pričamo o taktici jel trebao mika na boku ili žika

 

 

 

da ipak nije sve tako crno primetan je jedan plus, ovoga puta nisu nikoga poveli samo zarad stavljanja u izlog

 

šurbatović. je l to beše onaj što je bio vođa navijača zvezde svojevremeno? savez je u sigurnim rukama zvezdasrbije.

  • +1 4
Link to comment
6 minutes ago, red star forever said:

 

Iskreno, jebem ja takvog fudbalera i profesionalca.  Čuj takav tip.

 

Takve likove prestaneš da zoveš i na termin gde drugari igraju fudbal, jer tim pristupom kvare užitak svima ostalima.

  • +1 1
Link to comment

A ako Englezi dobiju Slovence 1-0, a mi ( nekim spletom neverovatnih okolnosti) odigramo 1-1 sa Danskom, i Slovenci i mi imamo po 2 poda, gol razliku 2:3, remi između nas i iste rezultate sa ostalima iz grupe. Još ako bi npr, Slovenci dobili 3 žuta kartona a mi nijedan, imali bi isti broj kartona (po 7 i oni i mi)

  • +1 1
Link to comment

Kako smo namestili Slovence na Engleze koji ce da ih docekaju kao 10 crnaca plavusu nakon svih pljuvacina koje dozivljavaju ovih dana, a mi na uljuljkane i preterano sigurne Dance koji misle da smo krs nakon ovog meca. Poceti sa Sergejom da budemo jos vec krs nego sto misle i da ih iznenadimo.

  • Haha 7
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 hours ago, red star forever said:

 

Iskreno, jebem ja takvog fudbalera i profesionalca.  Čuj takav tip.

 

Pa nije takav tip, imas brdo ofanzivnih veznih koji nece da se cimaju u odbrani ali ti donose nesto u napadu. To sto je on propao i u napadackom delu je druga prica, ali ne ubacuje se takav igrac na mesto Lukica.

 

Edit: vrati ako mozes i pogledaj nekoliko minuta posle izmene kako je sevnula kontra Slovenaca sa rupom izmedju linija

Edited by de Sisti
Link to comment

Nemoj zajebavati. Bukvalno bi i Mesi na ovako važnoj utakmici napravio još tih 5 koraka laganog trka da mu ne ostane igrač sam na 5 metara od ga dok ide prodor po boku, a sms nije Mesi nego ofanzivni vezista ubačen da igra centralnog veznog. Mislim, sad je jasno da nije trebalo da ga ubaci, ali to ne menja činjenicu da je onakvo ponašanje težak bezobrazluk.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment

Hahhaha Serđu se dopala @Milošica fora :D

Edit i Editedova ofc :fantom:

Sad tek videh da je objava još od pre 5 dana...praštajte, nisam baš redovan na mrežama :blush:

 

 

Screenshot_20240621_142450_Instagram.jpg

Edited by ubibobi
  • Haha 9
Link to comment

 

2 hours ago, JohnnyD said:

Kako smo namestili Slovence na Engleze koji ce da ih docekaju kao 10 crnaca plavusu nakon svih pljuvacina koje dozivljavaju ovih dana, a mi na uljuljkane i preterano sigurne Dance koji misle da smo krs nakon ovog meca. Poceti sa Sergejom da budemo jos vec krs nego sto misle i da ih iznenadimo.

 

kadono mi pritajeni tigar pa kad skocimo da ih punimo, proplakace majka vikinzima dok prede crnu vunu

 

 

  • Haha 1
Link to comment
12 hours ago, JohnnyD said:

Ako je za utehu, Piksi je dosta dobro i trezveno govorio na konferenciji, bez uvijanja, pogotovu na engleska pitanja i pricao je o problemima u taktici/igri.

 

Jeste dobro hendlovao ovo, osim što insistira na debilnoj fazi o nelakom umiranju koja zvuči kao da mu je Vučić napisao.

 

Ne sećam se da sam ranije čuo Piksija da priča engleski. Tarzanski trapav ali širok vokabular, sve se razume, nije gori od onog što su pričali npr. Erikson ili Kapelo.

 

Zna li se kad i gde je učio jezik? Za njegovu generaciju to nije bio standard.

 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Jeste dobro hendlovao ovo, osim što insistira na debilnoj fazi o nelakom umiranju koja zvuči kao da mu je Vučić napisao.

 

Ne sećam se da sam ranije čuo Piksija da priča engleski. Tarzanski trapav ali širok vokabular, sve se razume, nije gori od onog što su pričali npr. Erikson ili Kapelo.

 

Zna li se kad i gde je učio jezik? Za njegovu generaciju to nije bio standard.

 

 Nešto mi se javlja da ga je naučio kada je bio u Japanu, verovatno je lakše nego japanski.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...