Jump to content

Slovenija - Srbija 20.06. 15:00


kakšen rezultat napovedujete  

75 members have voted

  1. 1. kakšen rezultat napovedujete


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/20/24 at 13:01

Recommended Posts

nije samo sergej kriv, lik sa loptom se setkao 5 sekundi niko nije izasao na njega, znaci lagano je centrirao, bez bloka

 

a igraca koji se ubacuje iz pozadine je najtese pokriti. isto sto je i belingem uradio 

  • +1 1
Link to comment

A da se prvo dogovorite, dogovorimo sta mi zelimo da igramo… ova taktika je dokazano tj. ono sto je od nje na kraju ostalo - apsolutni promasaj.

 

ocemo 4 3 3? 4 5 1? Oce od malih nogu klinci da uce kako da igraju fudbal ili da uce da ritaju loptu za sto je moguce vece pare?

 

muljamo nesto vec 50 godina. 
 

kakve crne smene generacija…

 

 

  • +1 2
Link to comment
37 minutes ago, Godfrey said:

Ponovo sam pogledao gol Slovenije.

Ovo Sergejevo ponašanje je skandalozno. Niti je sporiji, niti umorniji...jednostavno nije hteo da se iscima. Bio je pored dečka na ivici našeg 16-erca, ispratio ga je dotle, i dečko ide desno on kao "ma ne mogu, neće valjda..." Dečko postavlja nogu,a Sergej kao " e jebi gaaa....."

Nije mu pobegao ni brži ni odmorniji igrač, niti Dani Alveš pa da se toleriše, već dečko koji igra u Celju..jednostavno ga boleo kurac da se iscima. U kolektivnom sportu.

Za ovakve stvari se dobijaju šamari u svlačionici od saigrača.

Okrenuo se čini mi se Veljković i vikao na njega sto nije ispratio igrača

 

Gacinovica poslati na Madagaskar

Link to comment

Dobro, polukontra je to... teško tu nekog zaustaviti i kriviti. Malo ko ne zna zašto Srbiju zovu evropskim Brazilcima, kad se orlovi razlete kud-koji-mili-moji izgledaju kao da svaki put igraju protiv Brazila toliko se pogube. Protivnik se zbuni i upadne u tehničko-taktički trans.

  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, Bogotac said:

Okrenuo se čini mi se Veljković i vikao na njega sto nije ispratio igrača

 

 

Da, sad videh i poglede Pavlovića i Milenkovića ka njemu "Koji kurac?!?" Šteta što se ne vidi dalje na snimku, već ide kako se Slovenci grle (no  homo)

Link to comment
1 hour ago, Godfrey said:

Ponovo sam pogledao gol Slovenije.

Ovo Sergejevo ponašanje je skandalozno. Niti je sporiji, niti umorniji...jednostavno nije hteo da se iscima. Bio je pored dečka na ivici našeg 16-erca, ispratio ga je dotle, i dečko ide desno on kao "ma ne mogu, neće valjda..." Dečko postavlja nogu,a Sergej kao " e jebi gaaa....."

Nije mu pobegao ni brži ni odmorniji igrač, niti Dani Alveš pa da se toleriše, već dečko koji igra u Celju..jednostavno ga boleo kurac da se iscima. U kolektivnom sportu.

Za ovakve stvari se dobijaju šamari u svlačionici od saigrača.


Kad bismo samo imali nekog selektora koji bi imao muda da ga odjebe iz reprezentacije…oh, wait

Link to comment

jedan piksi + 100 smradova iz saveza - bekovi = ovo sto gledamo.

zasluge za slovenacki gol, gacinovic zlatna medalja, sms srebro 

Link to comment
2 hours ago, arheolog1981 said:

Stručni konsultanti na Areni, obične pizde kao i sve radikalske pizde u Vučićevoj Srbiji. Kaže lik, ti imaš luksuz da ti Sergej bude na klupi... a Sergej posle 5 minuta u igri, svež kao jutarnja rosa, pušta igrača da mu da gol kako ja ne bih na Soniju pustio. Naravno o tome ni reči od stručnog™ konsultanta

 

Profesionalni pimpler lopte, ej... pa ne bi mi više nikad bio pozvan u reprezentaciju nakon ova dva nastupa™

 

Da, videlo se da i Stojadinović i Dudić vrlo slobodno komentarišu, što se po pravilu ne dešava. Onaj malopre ne sme da kaže da li favorizuje Španiju ili Italiju, a ovi kako seli, tako udarili po Tadiću i za Sergeja. Kao ubačen žeton.

Link to comment
1 hour ago, Godfrey said:

..jednostavno ga boleo kurac da se iscima. U kolektivnom sportu.

Za ovakve stvari se dobijaju šamari u svlačionici od saigrača.


ma tu je sergej najmanji problem

 

šta ima da se cima uopšte kad zna da će na njegovo cimanje kajmak da oberu šurba, nedim i džajka, baš zbog toga sam i otvorio topik sa onakvim naslovom. objasniotm je rade u onom rilu kada prepričava zamišljeni razgovor između šurbatovića i aleksandra pavlovića iz bajerna o premijama iz katara

 

sad kao pričamo o taktici jel trebao mika na boku ili žika

 

 

 

da ipak nije sve tako crno primetan je jedan plus, ovoga puta nisu nikoga poveli samo zarad stavljanja u izlog

  • +1 1
Link to comment

Biće zabavno pred naš meč jer će 3 grupe već biti gotove i lako može da se desi da nama i Dancima X bude po meri. Pa nas sačeka onaj Simpsons fudbal klasikseason 9 GIF

  • +1 2
Link to comment

Po kojoj matematici idemo dalje sa X-om. Po tome nagadjam da bude 2-2 a slovenci izgube sa vise od 1 razlike bez datog gola?

Link to comment
3 minutes ago, *edited by mod said:

Biće zabavno pred naš meč jer će 3 grupe već biti gotove i lako može da se desi da nama i Dancima X bude po meri. Pa nas sačeka onaj Simpsons fudbal klasikseason 9 GIF

 

Mi bismo sa X-om bili poslednji u grupi, osim ako Engleska ne pobedi Sloveniju sa dva i više razlike.

Link to comment
5 minutes ago, Ayatollah said:

 

Mi bismo sa X-om bili poslednji u grupi, osim ako Engleska ne pobedi Sloveniju sa dva i više razlike.

U kom slučaju smo treći sa 2 boda i treba da takvi budemo bolji od 2/5 ostalih trećih, ako dobro kontam? Pipe dream.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...