Jump to content

Slovenija - Srbija 20.06. 15:00


kakšen rezultat napovedujete  

75 members have voted

  1. 1. kakšen rezultat napovedujete


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/20/24 at 13:01

Recommended Posts

Рекао бих да је овај гол битнији на психолошком плану него чисто резултатском. Резултатски нам значи да победом против Данске идемо даље извесно, плус да можемо да прођемо потенцијално и са два бода иако смо тренутно свакако далеко од тога.

 

Да нисмо победили такође би имали релативно реалну шансу да се победом над Данском угурамо међу најбоље трећепласиране. Проблем је што би били у нокдауну и шансе за победу би биле објективно солидно мање него сада. Те шансе рекао бих ни сада нису велике али оно као бар се надамо да можда баш тад заблистамо.

 

Што се утакмице тиче, класична утакмица фудбалске репрезентације Србије. Споро, неозбиљно, неодговорно, на о-рук и бунарење, где с обзиром на висину и сналажљивост пре свега Митровића у казненом углавном ипак дођемо до бар неколико добрих прилика током утакмице. Гол који смо примили не може бити класичнији, стално примамо такве голове нимало случајно.

На крају смо вероватно и заслужили тај бод, мада би против неке озбиљније репрезентације са оваквом партијом изгубили са неких лаганих 2:0.

  • +1 3
Link to comment

Pre utakmice iznenađujuće malo seljačenja, malo udruženo ko me skače taj je šiptar, malo četnikovanja gde pola ekipe peva "A Patrone, a patrone..." Na samom stseionu ok, do kraja kada su bez razloga krenuli da bacaju i gađaju sve sa istog mesta + neki kreten koji je uleteo na teren pa su ga izvukli.

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, *edited by mod said:

Pre utakmice iznenađujuće malo seljačenja, malo udruženo ko me skače taj je šiptar, malo četnikovanja gde pola ekipe peva "A Patrone, a patrone..." Na samom stseionu ok, do kraja kada su bez razloga krenuli da bacaju i gađaju sve sa istog mesta + neki kreten koji je uleteo na teren pa su ga izvukli.

Navijanje užasno slabo, nit imamo neke pesme (jebo ih kosovski ciklus), nit ih pevamo (Slovenci nas nadglasali glatko sa onim dosadnim "Mi Slovenci", i delovalo je kao da ih je više na stadionu, kompaktni beli zid široko iza gola)... Sve u svemu, kakva nam je repstacija, takvi smo i mi.

Link to comment
5 hours ago, autsajder said:

 

eva-murati-celebrates-albania-goal-91001

 

Samo za Lančine oči i ostala čula 

 

Ima i ova, nešto lošija (rezolucija).

 

 

 

  • -1 1
Link to comment
17 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

mali samardzic je uneo neku energiju. igrao bi on meni od starta svaku 

 

Trebao je još odavno, ali očigledno Piksi ima neki problem sa njim. Ne bi ga ni danas uvodio da nije bio primoran... 

Link to comment

Što ne ode poslije Katara,  sačuvao bi koliko toliko dostojanstva,  ovako agonija se produžila

  • +1 2
Link to comment

Sta li ce posle Danske da kaze - “neke ptice nikad ne polete” ili slican debilizam da bude simpatican 

  • Haha 2
Link to comment
Just now, Ćenta said:

Što ne ode poslije Katara,  sačuvao bi koliko toliko dostojanstva,  ovako agonija se produžila

Čuj što ne ode posle Katara, pa i on i FSS su žurili da potpišu novi ugovor pre prvenstva, jer su znali da posle debakla neće smeti da ga produže.

Jebe mu se za dostojanstvo, ima garantovan posao i ozbiljne pare još koju godinu. 

Link to comment

jao sad kad krenu kalkulacije, igra nam i x ali da englezi uniste slo...

 

supm

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...