Jump to content

Slovenija - Srbija 20.06. 15:00


kakšen rezultat napovedujete  

75 members have voted

  1. 1. kakšen rezultat napovedujete


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/20/24 at 13:01

Recommended Posts

Ipak ne mogu Mitar i Vlah zajedno.

 

Utiska sam da je Vlahović pogrešno iskorišćen, i on bi mi počinjao pre Mitra. Samardžić umesto Tadića(mada verovatno se neće desiti).

 

 

Edited by Milošica
  • +1 3
Link to comment

Rade kaze za SMSa, ma kakav SMS, on arapske pare klepa :lol:

 

Opet uradio na Pixija, seku ga, ukljucenje selektora

 

Edited by Sludge Factory
  • Haha 1
Link to comment

Kaze pijani Pikseta znali smo da ce sve vreme pokusavati da nas ugroze dugim loptama, wtf

 

Pre toga Strajnic uzima izjavu od Jovica i konstatuje da "protiv Danske nema kalkulacija, u toj utakmici nam nisu dovoljni ni jedan bod ni dva, moramo na pobedu". Aj sto ne zna da nam bod u teoriji (ne tako nerealnoj) moze biti dovoljan, ali zivo me kopka kako se to uzimaju dva boda? :grin2:

  • Haha 6
Link to comment

Ovakva Srbija nema sta da trazi protiv Danske koja je u svemu bolja. Imali smo sansu da ovu utakmicu dobijemo i konacno nakon 26 godina propalog fudbala izadjemo iz te proklete grupe. Ovako, i dalje se vucaramo kao zadnji/predzadnji iz grupe bez sanse za neki mali napredak. 

Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Ipak ne mogu Mitar i Vlah zajedno.

 

Utiska sam da je Vlahović pogrešno iskorišćen, i on bi mi počinjao pre Mitra. Samardžić umesto Tadića(mada verovatno se neće desiti).

 

 

 

Bez Mitrovića na terenu ova ekipa je slabija 25, 30% a ti vidi koliko je to pošto smo i ovako jadni.

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

 

Bez Mitrovića na terenu ova ekipa je slabija 25, 30% a ti vidi koliko je to pošto smo i ovako jadni.

Sad ću da pogledam.

  • Haha 1
Link to comment
33 minutes ago, goofs said:

Jbmu sve, taman se ponadah da ne moram da iznova gledam ovo sušenje farbe u utorak


Možemo li sa dva boda dalje?

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...