Jump to content
IGNORED

Slovenija - Srbija 20.06. 15:00


kakšen rezultat napovedujete  

75 members have voted

  1. 1. kakšen rezultat napovedujete


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/20/24 at 13:01

Recommended Posts

Just now, goofs said:

Inače, meni se Jović dopao, jeste glup ko tocilo, ali je agresivan i spreman da se bije, što se ne bi moglo reći za pola ostatka ekipe.

Samardžić, Jović, Ilić i Veljko da startuju protiv Danske, ostali na klupi, SMSa naguziti na tuširanju tako da ne može da udje u igru zbog povrede.

FIFY 

  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, nautilus said:

 

Čovek je za 15 minuta napravio više nego čitav naš vezni red za čitavu utakmicu. ovo samo slep čovek ne može videti.

Nije tačno. I glup ne može da vidi :fantom:

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, harper said:

Mrsav remi it is. Sad lozenje do Danske pa hladan tus i 1:3. Malo je falilo da izbegnemo lozenje ali Jovic nam je produzio agoniju.

 

Mi smo valjda jedina reprezentacija na svetu u kojoj igrac klase Mijata Gacinovica moze da izgubi loptu kao trupac i da se ne vrati nazad kako bi omogucio da nam igrac kojem je i prodao loptu istrci i da gol.

to sto je covek uradio je za zatvor. a i ostalim potezima je pokazao da mu je najbolja opcija da batali fudbal i ode da pravi pice.

  • +1 2
Link to comment

Jbg, Jovic koliko je igrao, jos je i dobar, protiv Engleza ne uhvati pas Tadica i to bi verovatno bio gol. 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, vememah said:

Ne treba upadati u euforiju...

 

nikad vise se nije slavilo 0-1 i 1-1. :lol:

 

jebem ti sve, nadam se da ce nas danci naguziti sa bar pet razlike.

Link to comment

Jedini, bukvalno jeidni razlog što je pao gol je što sam posle 10 godina odigrao tiket i stavio na Slovence na kvotu 5... Jović mi je izbio 4 soma čiste zarade i podsetio me što se uopšte ne kladim :D

  • +1 1
  • Haha 2
  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, freakns said:

to sto je covek uradio je za zatvor. a i ostalim potezima je pokazao da mu je najbolja opcija da batali fudbal i ode da pravi pice.

I ti bi to jeo?¿ :rolleyes:

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, Ayatollah said:

Sad loženje do Danske kako dobijamo, a onda 0:3.

 

Btw, ako Engleska pobedi Dansku i Sloveniju, a mi i Danci igramo nerešeno, prolaziće se grupa sa dva boda.

Naravno, zato navijamo da Englezi biju Dance sa dva gola razlike, a posle i Slovence.

Ako me čitaju bogovi fantazija nrk golove daju Kejn i/ili Saka.

  • +1 2
Link to comment

Danci su nas relativno skoro nakantali 3-0 u prijateljskoj, ništa se nismo pitali. Nadajmo se najboljem

Link to comment
Just now, garmonbozia said:

Rade drži disertaciju na RTSu

 

Euforijabrejker..

 

Umesto da slavi prvi bod koji smo osvojili na EP posle 20 i kusur godina..

  • Haha 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...