Jump to content
IGNORED

Slovenija - Srbija 20.06. 15:00


kakšen rezultat napovedujete  

75 members have voted

  1. 1. kakšen rezultat napovedujete


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/20/24 at 13:01

Recommended Posts

1 minute ago, Godfrey said:

Ovako se izvodi korner.

Samardžić više pokazao za 12 minuta nego ostali za 180.

Odličan Samardžić.

 

Svaka čast i Pavloviću.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Micko8 said:

Prebaci na HRT mnogo bolji preno je tamos. Komentator je bio odlican.

Na sbb-u je hrt isključen tokom prenosa

Link to comment
1 minute ago, nautilus said:

Svaka čast Samardžiću. Ovo ništa osim njega danas nije valjalo. Gaćinović je neverovatno loš, deblo za Javor.

Samardžić samo kod ovog Papka ne bi bio zakucan u startnih 11 sa ovakvom konkurencijom 

  • +1 9
Link to comment
21 hours ago, Ayatollah said:

Kao i obično, 0:0 ili 1:1, i onda kombinacije u zadnjem kolu, tipa - ako pobedimo Dansku sa dva razlike, a Engleska i Slovenija igraju 4:4 idemo dalje.

 

Viđeno već hiljadu puta.

:hail:

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Tako i treba zmajčecima kad su ispucavali lopte i branili se. I mi da smo ga prvi dali sve bi uradili isto, i primili ga ovako... 

 

Svaka čast Joviću, pokazao je jedini želju i mooda na kraju. Ne mogu da verujem da ovo pišem ali tako je. Ilić, Pavlović, Gaćinović, Birmančević... Pune gaće hovana... Nisu mogli pas da daju. 

 

Valjda je jasno SNS Piksetu da Samardžić mora da igra od početka... Nadam se, toliko je logično... 

Link to comment

Ne znam kome je gore, nama ili ovim mučenim Slovencima. Sad ostali bez osiguranog prolaza u drugoj utakmici, prošli put ispustili 3-0 s igračem više. 

  • +1 5
Link to comment

Ironija, jedan od najgorih igraca reprezentacije postigao gol za izjednacenje.  To su mogli samo Jovic, Gacinovic ili SMS.  Najgora igra zasluzuje da strelac bude jedan od najgorih.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
17 minutes ago, J-♣ said:

Pikseta izmenama odrađuje menadžerske obaveze.

Trebali smo njega da zamenimo na poluvremenu i bog da nas vidi :fantom:

Link to comment

Inače, meni se Jović dopao, jeste glup ko tocilo, ali je agresivan i spreman da se bije, što se ne bi moglo reći za pola ostatka ekipe.

Samardžić, Jović, Ilić i Veljko da startuju protiv Danske, ostali na klupi, SMSa nagaziti na tuširanju tako da ne može da udje u igru zbog povrede.

  • +1 1
Link to comment

Istini za volju, nisu Slovenci zasluzili 3 boda, ali ova nasa menadzersko/stranacka reprezentacija ni ovaj bod.

 

Bolje su igrali kad su jedni drugima jebali zene, mozda treba organizovati neke orgije dan pre Danske.

  • +1 2
  • Haha 6
Link to comment
1 minute ago, arheolog1981 said:

Samardžić samo kod ovog Papka ne bi bio zakucan u startnih 11 sa ovakvom konkurencijom 

 

Čovek je za 15 minuta napravio više nego čitav naš vezni red za čitavu utakmicu. ovo samo slep čovek ne može videti.

  • +1 8
Link to comment

Mi smo zemlja lozana i fasada, Danci ako izgube od Engleza imace 1 bod kao i mi...

 

I ko dobije bice najmanje treci...

Link to comment

Sad loženje do Danske kako dobijamo, a onda 0:3.

 

Btw, ako Engleska pobedi Dansku i Sloveniju, a mi i Danci igramo nerešeno, prolaziće se grupa sa dva boda.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...