Jump to content
IGNORED

Slovenija - Srbija 20.06. 15:00


kakšen rezultat napovedujete  

75 members have voted

  1. 1. kakšen rezultat napovedujete


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/20/24 at 13:01

Recommended Posts

Vidim Pasi poljana opet mrtav pijan na konferenciji za štampu. Neko bi mogao da ga opomene tamo da ne šljoka bar kad treba da izađe u javnost. Malo je blamantno.

Link to comment

Sutra mozda rekordna podrska na strani za nase jos od Beca 2009.

Samo da igraci ne useru

Edited by W.F.C.
Link to comment

Išao sam na utakmice 90ih. Lik je bio prva Ciganska ekipa i ložio se na ovakva skandiranja.

 

U redu je da ih tužimo, ali da kažeš da smo gospoda i da si siguran da neće biti sutra "Ubi, zakolji..."... Nikada se nisu bavili prevencijom, edukacijom, nego samo pospešivanjem mržnje i netrpeljivosti... 

 

 

Čuj, on razmišlja o povlačenju ekipe. Pička Ti materina oportunistička. 

Edited by Pokojni Zvonce
  • +1 5
Link to comment
4 minutes ago, W.F.C. said:

Samo da igraci ne useru

budi bez brige

  • Haha 6
Link to comment

Plaši me ovoliko eksponiranje Aleksandra Janković aka srpskog Murinja. Plašim se samo da ne bude sutra novi selektor. 

  • +1 1
  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment
28 minutes ago, Dimitrije said:

Umesto koga bi Gudelj trebalo da pocne, Ilica ili Lukica?  Ko bi  menjao Gudelja kada ovaj oko 60-70 min mora da izadje jer za duze nije spreman a mi treba da sacuvamo povoljan rezultat?  Mijailovic, Maksimovic?

 

Па ја не бих мењао Гудељ - Лукић тандем. Илић ми делује као врло талентован играч и одиграо је добро и против Шведске и ово полувреме против Енглеза тако да можда и заслужује старт, али не знам да ли може да покрије толики простор дефанзивно с обзиром да ова тројица напред не помажу толико у одбрани. Лукић такође није тај тип играча, у Фуламу игра углавном са Паљињом који је можда и најбољи ‘деструктивни’ везни у Европи и крпи све живо.


Опет ако Гудељ није баш спреман а нешто помињу и такву могућност, онда је то други пар ципела. Онда би могао да улети Максимовић евентуално али не знам колико је он баш опција, тако да онда има смисла да награди Илића због тих добрих минута.

Link to comment

Bilo bi dobro da UEFA prihvati ovaj predlog Šurbatovića. Samo oštro.

 

Mislim da bi izdržali do desetog minuta protiv Slovenaca pre nego što nas izbace sa prvenstva.

Link to comment

Kakav je Piksi alibi trener, pravi SNS kadar.

Oćete Tadica u 11, evo.

Oćete SMSa napolje, evo.

 

I kad sve ode u materinu kaže, jbga tako ste hteli 

:hail:

Link to comment

Lagan poraz od Drnovšeka, 0:1 ili 1:2.

Aura gubitništva bdi nad ovom skupinom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...